Szczepienia w gastroenterologii i reumatologii

Rejestracja

Grupa Medica s.c.
Pomorska 40
91-408 Łódź
tel. 42 630 01 88, fax 42 630 07 74
e-mail: konferencje@grupamedica.pl
strona www: http://www.grupamedica.pl/engine/index.php?page...

Termin i miejsce

19.03.2016 − Warsaw Plaza Hotel, ul. Łączyny 5, 02-820 Warszawa, woj. mazowieckie

Organizatorzy

Grupa Medica s.c.
Pomorska 40, 91-408 Łódź
tel. 42 630 01 88, fax 42 630 07 74
www.grupamedica.pl

Polskie Towarzystwo Wakcynologii
Chełmska 30/34, 00-725 Warszawa
e-mail: listy@ptwakc.org.pl
http://ptwakc.org.pl/

Tematyka

Koleżanki i Koledzy,

w imieniu komitetu Naukowego i Organizacyjnego oraz Zarządu Polskiego Towarzystwa Wakcynologii, serdecznie zapraszamy Państwa do Warszawy na jednodniową, warsztatową konferencję poświęconą szczepieniom pacjentów z chorobami układu pokarmowego oraz problemami reumatologicznymi, która odbędzie się w sobotę 19 marca 2016 roku.

Nasze spotkanie będzie kontynuacją organizowanych już wcześniej przez Polskie Towarzystwo Wakcynologii warsztatów, kierowanych do lekarzy specjalizacji szczegółowych.

Tym razem PTW podejmuje temat, który jak słyszeliśmy, jest istotny w Państwa praktyce - zatem uznaliśmy, że spotkanie jest potrzebne i zyska Państwa akceptację wyrażoną osobistym udziałem.

Zamierzamy w sposób ciekawy i zrównoważony przedstawić konkretne zasady szczepień przewlekle chorych, oparte na najbardziej wiarygodnych z aktualnie dostępnych danych, czyli zgodnie z zasadami Evidence-Based Medicine.

Skupimy się na praktycznym rozwiazywaniu problemów np. jak szczepić dziecko z nieswoistym zapaleniem jelit, a jak osoby otrzymujące leki immunosupresyjne po przeszczepie wątroby.

Zależy nam na żywym, interaktywnym spotkaniu i czynnym Państwa udziale, zatem gorąco zachęcamy do zadawania pytań́ oraz dzielenia się swoimi spostrzeżeniami i uwagami.

Zapraszamy pediatrów, gastroenterologów i reumatologów, lekarzy rodzinnych i chorób zakaźnych, jak też lekarzy innych specjalności, pielęgniarki, studentów medycyny i wszystkie pozostałe osoby zainteresowane zawodowo szczepieniami. Mamy nadzieję, że nasza konferencja będzie odpowiednim forum do szerokiej dyskusji nad problemami ważnymi w Państwa praktyce codziennej.

Wierzymy, że program, który przygotowaliśmy wychodzi naprzeciw Państwa oczekiwaniom i będzie dla Państwa interesujący.

Jesteśmy przekonani, że spotkanie w stolicy w marcowy weekend będzie wartym przeżycia doświadczaniem nie tylko edukacyjnym, ale także towarzyskim, dlatego już dziś zachęcamy Państwa do zarejestrowania się na konferencję.

Ciesząc się̨ na spotkanie z Państwem serdecznie zapraszamy do Warszawy.

Przewodniczący Komitetu Naukowego i Organizacyjnego:
prof. dr hab. n. med. Andrzej Radzikowski
Klinika Gastroenterologii i Żywienia Dzieci WUM

dr hab. n. med. Ernest Kuchar
Klinika Pediatrii z Oddziałem Obserwacyjnym II Wydziału Lekarskiego WUM

Specjalizacje

Choroby wewnętrzne, Choroby zakaźne, Gastroenterologia, Pediatria, Reumatologia