×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Aleksander Wilk

Specjalizacja

 • Neurochirurgia

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Izabela Malan
   Serdecznie dziekuje Panu dr Aleksandrowi Wilkowi za pomoc w odzyskaniu zdrowia.Po operacji kregoslupa (usuniecie torbieli maziowkowej) moge normalnie funkcjonowac w zyciu codziennym. Profesjonalizm i fachowosc w najlepszym wydaniu. Dziekuje raz jeszcze i zycze zdrowia i dalszych sukcesow zawodowych
  • Halina Krzyształowicz-Stachyra
   Panie doktorze chcę się z Panem zobaczyć - dla przypomnienia: chyba w lutym 2020r byłam z wizytą przy ul. Ariańskiej ze sprawę, po wypadku samochodowym, z cierpnącymi dłońmi i trzęsącymi się dwoma palcami prawej ręki. Wtedy zostałam po zbadaniu skierowana do Szpitala Uniwersyteckiego i 15.05 miałam operację i za tę trafną diagnozę serdecznie dziękuję. Natomiast spotkanie dotyczyłoby kontrolnego badania.
  • Marzena Warzecha
   Pozdrawiam serdecznie Pana dr. Aleksandra Wilka, dzięki któremu wciąż mogę patrzeć jak mój mały synek dorasta. Wdzięczna pacjentka.
  • Rodzina operowanej pacjentki.
   Dziękujemy za pomoc i bardzo życzliwe podejście. Życzymy dużo zdrowia i sukcesów.
  • Justyna
   Pozdrawiam serdecznie Pana dr Aleksandra Wilka który wśród lekarzy okazał się też być człowiekiem. Dziękuję za fachową pomoc i wielką cierpliwość przy operacji mojego taty. Oby więcej takich lekarzy w naszym kraju.
  • Zofia Michalik
   Serdeczne podziękowania, wielkie, wielkie jak Himalaje Panu Aleksandrowi Wilkowi za uratowanie życia mojemu synowi Maćkowi Michalikowi 28.01.2016. Nigdy tego nie zapomnę, a doktor Wilk na zawsze pozostanie w mojej pamięci jako sprawca zmartwychwstania syna.