×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lek. med. Anna Krysta

Specjalizacja

 • Położnictwo i ginekologia

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

 • Urodzajna 37 (w budynku NZOZ Viva-Med), 34-300, Bielsko-Biała

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • B.
   Pani doktor bardzo dziękuję za wsparcie przy moich problemach ale myślę że razem dojdziemy do celu potrzebna jest tylko pani cierpliwość do mnie.stała pacjentka.Dziekuje jest pani wspaniała
  • Szczęśliwa mama
   Pani Doktor Anna Krysta jest świetnym lekarzem, z przyjemnością co 3 tygodnie w czasie mojej ciąży odwiedzałam ją w gabinecie. Ma świetne podejście do pacjenta! Przede wszystkim nie traktuje swoich pacjentek rutynowo. O każdej porze dnia i nocy w razie problemów mogłam się skontaktować telefonicznie i zawsze udzieliła mi pomocy. W razie jakichkolwiek wątpliwości kierowała mnie do szpitala na dokładne badania. Moim wskazaniem było cesarskie cięcie, które również przeprowadzała Pani doktor. W 3 dobie byłam już z dzidzią w domu:) czułam się bardzo dobrze, bez żadnych komplikacji. Szczerze polecam! Moja kolejna ciąża również będzie pod opieką Pani Ani! Zawsze będę jej wdzięczna za opiekę.