×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Dr n. med. Anna Mełges

Specjalizacja

 • Neurologia

Informacje i kontakty

Inne informacje
W trakcie specjalizacji

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Edyta
   Pani doktor do rany przyłóż. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Od dwóch lata chodzę co jakiś czas do pani doktor i za każdym razem otrzymuję fachową pomoc. Mało takich lekarzy na tym świecie. Dzięki pani doktor uniknęłam poważniejszych kontuzji dzięki odpowiedniemu leczeniu.
  • Ela i Marek
   Bardzo dziekujemy za to ze podjeła pani leczenie mojego męża który dostał wylewu i dzieki odpowiedniemu leczeniu i wielkiemu staraniu wyszedł praktycznie bez szwanku tacy lekarze to unikat dzisiaj wśród lekarzy a my cieszymy sie sobą choć wg innego lekarza powinien on już nie życ .Lekarz z sercem na dłoni .Obydwoje jesteśmy po udarze i żyjemy Pani dr wielki uklon w pani strone za wszystko.Doskonały przykład dla innych lekarzy.
  • Andrzej
   Pani dr Anna Mełges jest bardzo dobrym lekarzem. Konkretna, nie opiera diagnozy na domniemaniach tylko sprawdza wszystkie ewentualności. Trafiłem do niej z bardzo dużym bólem, dla którego poprzedni neurolog "nie widział przesłanek neurologicznych" dla takiego stanu..Żałuję, że wcześniej nie miałem do czynienia z tym lekarzem bo oszczędziło by mi to bólu, a przede wszystkim pogarszania mojego stanu zdrowia. Pani Doktor jest inna niż wszyscy, ma świetne podejście do pacjenta, z jednej strony jest konkretna i szuka przyczyny dopóki jej nie znajdzie, z drugiej strony jest cudownym człowiekiem, ma duże poczucie humoru i stara się wyjaśnić wszystkie wątpliwości. Polecam Ją szczerze wszystkim, którzy szukają naprawdę dobrego neurologa.
  • POSŁUSZNY PACJENT
   SERDECZNE PODZIĘKOWANIA ZA PROFESJONALIZM , ZAANGAŻOWANIE I SKUTECZNĄ POMOC MEDYCZNĄ. JEST PANI PEREŁKĄ TEGO ODDZIAŁU, TAKICH "PRACUSI" ODDANYCH ZWYKŁYM SZARYM PACJENTOM OBY JAK NAJWIĘCEJ