×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

lekarz Anna Orłowska

Specjalizacja

 • Neurologia dziecięca
 • Pediatria

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

  • Paulina
   Rewelacyjna !!Pani doktor ma ogromną wiedzę i do tego złote serce .Wytłumaczy wszystko bardzo dokładnie,uspokoi.Bylam z synem ma oddziale i naprawdę jestem bardzo zadowolona z opieki pani doktor.Polecam
  • Ewelina z okolic Mielca
   Przemiła Pani doktor...wyjaśni,doradzi,udzieli wszelkich informacji...zawsze znajdzie chwileczkę żeby porozmawiać,uspokoić rodziców...Bardzo bardzo polecam...Bardzo dobry lekarz i bardzo dobry czlowiek😊
  • Aneta
   Polecam panią doktor -jest wspaniałym specjalista jak również wspaniałym człowiekiem , porozmawia doradzi uspokoi. Uważam że jest to wzór dla wielu lekarzy.
  • Małgorzata Jaźwińska z Dębicy
   Bardzo dziękuję za pomoc w leczeniu mojego dziecka. Jest Pani najbardziej kontaktowym lekarzem z całego Oddziału Neurologii Dziecięcej w Szpitalu Wojewódzkim Nr 2 w Rzeszowie. Bardzo satysfakcjonowało mnie Pani prowadzenie diagnostyki podczas pobytu w szpitalu mojego dziecka, składanie wyjaśnień, porad i wskazówek co do leczenia, obserwacji i diagnostyki. Ponad kompetencje zawodowe ma Pani niesamowicie przyjazny stosunek do pacjentów, rodziców i personelu. Dziękuje za szacunek względem mojej rodziny, nieprzeciętną kulturę osobistą i poświęcony czas. Życzę wielu sukcesów zawodowych, pogody ducha i opatrzności Bożej.