×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Anna Romanowska

Specjalizacja

 • Radioterapia onkologiczna

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

  • gdynianka
   2019-03-19 Witam ponownie . Dziękuję Pani doktor za - odpowiednie leki i ulgę w bólu , na "podpieczoną " cewkę moczową - okolica naświetleń. Z perspektywy czasu stwierdzam ze to był jeden z cięższych okresów. ok.4 miesiące . Polecam lekarza wszystkim zatroskanym czy przerażonym. Wspominam za kompetencje , wsparcie przystępne tłumaczenie i empatię .. Smutek, strach zamieńcie w działanie. Minął rok od operacji w styczniu , 65 letniego brzuszka. W prezencie otrzymałam "usteczka" - czytaj stomię . Wizyty u onkologa co 4 miesiące. Chyba Pani Doktor zmieniła stan cywilny - mail : Popławska ? ułatwi pacjentom poszukiwanie . Pozdrawiam
  • Grażyna z Gdyni
   Jest moim lekarzem , nadzorującym złośliwego łobuza , kończę właśnie leczenie chemią i radioterapią przed zabiegiem chirurgicznym . Wszystko z jak najlepszym rokowaniem . Panią doktor mogę polecić każdemu pacjentowi w jego szczęśliwym momencie życia . Dlaczego szczęśliwym ? bo mogliśmy żyć i nie być świadomi zbója. Pani doktor jest świetnym przewodnikiem w chorobie ze współpracującą dr, Dagmarą B.