×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

dr n. med. Anna Wojtas

Specjalizacja

 • Psychiatria

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Ala
   Pani Anno, bardzo dziękuję za ogromne ciepło, zaangażowanie i skuteczną pomoc. Bardzo się cieszę, że trafiłam na Takiego Cudownego Lekarza.
  • Magda śpioch
   Od Pani Ani bije taka pozytywna i dobra energia, która udziela się od razu jak się wchodzi do gabinetu.Atmosfera jaką buduje pozwala otworzyć się i opowiedzieć o najstarszniejszych myślach, które skutecznie przelania.Dzięki niej stałam się znowu radosną i ogarnięta dziewczyną.Pani Aniu bardzo dziękuję za to co Pani dla mnie zrobiła i nadal robi!!!
  • Mirek.S
   Długo myślałem co by tu napisać.....Ale sądzę że pierwsze myśli są najlepsze.?Nerwy ,lęki....to zaprogramowana reakcja ,musimy ją zresetować jak komputer.Gniew, nuda, rozczarowanie, brak zaufania, wstyd, smutek, poczucie winy, martwienie się, zazdrość, samotność, użalanie się nad sobą to powoduje lęki.,osłqabia nasz umysł.Główny powód to lęk że ktos Cie zrani.Ja to przerabiałem wiem jaki to ma smak , zapewniam Po leczeniu szpitalnym i dzięki wspaniałej opiece Dr.Anni pozostało mi z tych objawów depresyjnych nie wiele. Doskonale dobrana terapia Doktor Wojtas postawiła mnie na nogi ...Głównym lękiem kryjącym się za depresją jest lęk przed życiem,przed przyszłością...To sie nawarstwia latami złe przeżycia,złe towarzystwo,rozłąka.....,brak stabilności życiowej i pewności siebie pacha Nas w ten dołek.Może jesteśmy bezradni wobec owej trwogi,.lecz nie wystarczy zamknąć oczu w mroku ani w sen zapaść, by więcej nie patrzeć,gdyż w tak surowej ciemności nigdy nie dostrzeżemy światła.To światło zostało mi dane przez Dr.Anie i zrobie wszystko by nigdy nie zgasło.Ono rozświetla mi drogę do celu do prawdy do piekna świata... Jak słoneczko w pochmurne dni przebiła się Pani przez chmury i uśmiechneła do mnie,cudowny usmiech rozświetlił mi droge ,wiaterek rozpędzil chmurki a ciepły letni deszczyk przyniósł ukojenie spragnionej spokoju duszy.Dziękuję.
  • Dorota P.
   Pani Aniu, dzięki Pani znowu się uśmiecham i patrzę z nadzieją na jutro. Jeszcze raz serdecznie dziękuję za to co Pani dla mnie zrobiła.Jest Pani super terapeutą. Mój mąż też tak myśli:)
  • zz
   dziekuje za pomoc i życzliwośc