×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Dr n. med. Anna Wójtowicz

Specjalizacja

 • Położnictwo i ginekologia

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Anna K.
   Pani Dr jest najlepszym lekarzem pod słońcem. Wyrozumiała, cierpliwa, a przy tym ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Podczas ciąży powikłanej licznymi problemami, jej sugestie i sposoby leczenia były skuteczne i bezpieczne zarówno dla mnie jak i dla maluszka. Pani Dr przy każdej wizycie robiła bardzo dokładne badania usg płodu, echo serca malucha, dzięki temu mimo licznych schorzeń, które mnie dręczyły byliśmy spokojni o zdrowie dziecka. Dziękuję niebiosom, że do Niej trafiłam, miałam szczęście! Pani Dr Dziękujemy!!!
  • Magda
   Pani Doktor jest najbardziej empatycznym ginekologiem jakiego kiedykolwiek spotkałam.Bardzo dobrze rozumie uczucia matki jak również przejmuje sie losem nienarodzonego dziecka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JESTE NAJWSPANIALSZYM LEKARZEM I MAM NADZIEJE ZE NIGDY SIE TO NIE ZMIENI.POLECAM PANIA DOKTOR I Z CALEGO SERCA I Z CALYCH SIL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1