×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

dr n. med. Bogdan Kolebacz

Specjalizacja

 • Otorynolaryngologia

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

(Ordynator)

 • Ziołowa 45-47, 40-635, Katowice - Ochojec

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

  • Zbigniew Kuciel Jaworzno
   Przebywalem u Dr n. med Bogdan Kolebacz na zabiegu operacjnym w jego oddziale.Do dzis nie moge wyjsc z zachwytu nad profesjonalna i przyjazna atmosfera tam panujaca.Ordynator to najwyszszej klasy fachowiec w swej specjalnosci (zmieniam zdanie o sluzbie zdrowia to klasa swiatowa).Polecam wszystkim.
  • Andrzej
   Witam chciałem Panu podziękować i Pana całej ,,ekipie'' pielęgniarek które nade mną czowały 1-2 września 2014r. Naprawdę miłe podejście do pacjęta ,wspaniała opieka pielęgniarek , z rannej zmiany a także nocnej... Miałem zabieg wycinania migdałków 1.09.2014r podniebiennych ,który to wykonywała przesympatyczna Pani w czarnych włosach ze spiętym kucykiem ( nawet nie wiem jak się nazywała -nie popatrzyłem na plakietkę) który to przebiegł bardzo miło ,podejście tej Pani do pacjęta wyśmienite wywiady przedoperacyjne i pooperacyjne pierwsza klasa odpowiedziała na każde pytanie które zadawałem. Proszę jej podziękować przede wszystkim , dziękuję Panu bo dzięki Panu pewnie jest taka solidna i miła oraz zgrana,,ekipa'' oraz wszystkim pielęgniarką (Pani dietetyczce, Pani anestezjolog) i wszystkim które nade mną czówały . Jestem 3 dzień po zabiegu i czuje się świetnie -pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje pacjęt z pokoju 1002 Andrzej. Będę polecał szpital w 100 %.