×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Dr n. med. Czesław Zralek

Specjalizacja

 • Neurochirurgia

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

 • Strzelców Bytomskich 11, 41-500, Chorzów
  • tel.: +48323499265
  • fax:+48322413952
  • e-mail: zsm@zsm.com.pl
  • www: www.zsm.com.pl

Informacje i kontakty

Dorobek naukowy
LICZNE PRACE OPUBLIKOWANE W POLSCE I ZA GRANICĄ W TYM WSPÓŁPRACA PRZY OPRACOWANIU NAJNOWSZYCH TECHNIK LECZENIA WIELOSPECJALISTYCZNEGO ZAMIESZCZONE W PODRĘCZNIKU WYDANYM W USA
Dorobek zawodowy
JAK OPISANO
Zainteresowania zawodowe
NEUROCHIRURGIA, NEUROTRAUMATOLOGIA,CHIRURGIA KRĘGOSŁUPA, OPERACJE LARYNGOLOGICZNO-NEUROCHIRURGICZNE ZATOK, MASYWU SZCZĘKOWO-SITOWEGO, GUZY OCZODOŁU, ROZLEGŁE ZABIEGI MÓZGO I TWARZOCZASZKI W TYM ZABIEGI REKONSTRUKCYJNE.
Inne informacje
LICZNE PUBLIKACJE NAUKOWE Z NEUROCHIRURGII DZIECIECEJ I DOROSŁYCH , OSTATNIO GŁÓWNIE POWSTAJĄCE WE WSPÓŁPRACY Z ZESPOŁEM LARYNGOLOGICZNYM ..

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Kuta Izabela
   Dzięki lekarzowi żyje pracuje jestem po operacji guza mózgu to nie człowiek tylko anioł
  • Krzysztof operowany 8 Maja 2019
   Dr. Zralek to wspaniały lekarz, prawdziwy człowiek, któremu nie jest obojętny los chorego. Doktor zapoznał się dokładnie z historią choroby, przeprowadził wszystkie potrzebne badania stwierdził guza mózgu mostkowo-móżdzkowy. Przygotował męża do operacji. Cierpliwie i dokładnie wytłumaczył nam na czym polega choroba, jakie są rokowania i jaki wybrać najskuteczniejszy sposób operacji i dalszego leczenia. Na zadawane pytania odnośnie samej operacji doktor udzielał konkretnych, prostych odpowiedzi takich lekarzy jak Dr. Zralek jest naprawdę mało. Bardzo bardzo dziękujemy panie doktorze. Lekarz godny polecenia. Mąż czuje się dobrze. Krzysztof operowany 8 Maja 2019