×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Dariusz Wiśniewski

Specjalizacja

 • Medycyna rodzinna

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

  • Szczęśliwy pacjent
   Dziękuję Takiemu lekarzowi, który okazał się być człowiekiem, będąc po wydarzeniu traumatycznym z czesciowa amnezja nie wiedząc co się stalo że jestem w takim dziwnym stanie zdrowia, Wskazaniem lekarza było udać się do lekarza psychiatry, po kilku psychoterapiach u wielu lekarzy pamięć wróciła. Po długoletnim leczeniu traumy dzisiaj jestem normalnie funkcjonującym człowiekiem. Cieszę się że na mojej drodze życiowej był taki lekarz..
  • Wdzięczny rodzic
   Pan doktor, jak miał dyżury w pogotowiu był u mnie gdy zachorował mój syn na epilepsje. W rozmowie udzielił mi niezbędnych informacji na temat choroby syna i zniósł go śpiącego w końcu do karetki pogotowia. Tak uczyni tylko dobry czlowiek
  • wdzięczny pacjent Edward
   Bardzo dobry lekarz , nigdy nie miałem żadnych problemów ze skierowaniem do specjalisty, zawsze ma czas na wysłuchanie pacjenta. Jest życzliwym człowiekiem i abym na swojej drodze spotkał więcej takich lekarzy.