×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Dorota Cibor

Specjalizacja

 • Choroby wewnętrzne
 • Gastroenterologia

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Wdzięczna pacjentka
   Nigdy nie spotkałam takiego lekarza. Pani doktor jest ciepłą, wspaniałą osobą, a przede wszystkim kompetentną. Poświęca pacjentowi dużo czasu, widzi człowieka a nie tylko "przypadek medyczny", jest bardzo wyrozumiała, cierpliwa i bije od niej dużo radości która przechodzi na pacjenta i nawet najgorsze myśli i stres związany z chorobą mijają. Dziękuję Pani Doktor za troskę i prawdziwe powołanie którego wielu lekarzom brakuje. Jest Pani cudownym człowiekiem.
  • M.
   Doktor Dorotka (bo tak o niej będę z wielką sympatią pisał) to jedyny lekarz z powołania jakiego spotkałem w swoim życiu. Krótka charakteryzacja tej lekarki: pełny profesjonalizm, tona empatii dla pacjenta, ogromna cierpliwość, nigdy nie odmówi pomocy cierpiącemu człowiekowi (nawet za cenę własnego odpoczynku) a to wszystko zamknięte w osobie pięknej małej blondyneczki o radosnym uśmiechu. Większość badań diagnostyki obrazowej wykonuje sama lub kieruje do najbardziej kompetentnych lekarzy. Śmiało mogę ją polecić każdemu. Albo raczej nie będę polecał - to może wówczas uda się jej nieco odpocząć :)
  • K.
   Najlepszy lekarz pod słońcem. Genialna Pani Doktór, odnosząca się z szacunkiem do pacjenta. Bardzo kompetentna, uśmiechnięta, wyrozumiała, cierpliwa. Traktuje ludzi z godnością. Gdy już nie miałem nadziei i różne czarne myśli kłębiły mi się w głowie, Pani Doktór powstrzymała mnie przed najgorszym. Zawsze służy pomocą. jest niewielu lekarzy, którzy traktują swoich pacjentów w taki sposób. Uważam,ze to świetny fachowiec, o ile nie anioł w ludzkiej skórze.
  • Agnieszka
   Dr Cibor to najlepsza specjalistka jaką znam.Rzeczowa, kompetentna a przy tym miła i cierpliwa. Gorąco polecam.
  • pacjent
   Swietny lekarz:) z powołaniem i odpowiednim podejściem do pacjenta. Nie traktuje ludzi przedmiotowo. Zawsze służy pomocą często i po godzinach pracy można zgłosić się z problemem i uzyskać poradę... Gorąco polecam Panią Doktor!
  • pacjentka
   rok temu przebywałam na oddziale,gdzie opiekę nade mną objęla Pani doktor. uważam,ze jesto to lekarka z powołaniem.cierpliwa, pogodna i wspierająca w trudnych momentach.po wykonanych przez nią badaniach trafnie i szybko stwierdzono u mnie zapalenie wrzodziejące jelita grubego i trafnie dobrano leczenie. po wyjsciu ze szpitala czuje sie znacznie lepiej i mam pewnosc,ze Pani Dorota zawsze słuzy pomocą. jest niewielu lekarzy,ktorzy traktuja swoich pacjentow w taki sposób.uwazam,ze to swietny fachowiec.