×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Dorota Kaszubkiewicz

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

Informacje i kontakty

Inne informacje
Lekarz w trakcie specjalizacji
Kontakt
 • telefon: 662 683 166
 • e-mail: dorota.kaszubkiewicz@gmail.com

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Agnieszka B
   Z czystym sumieniem polecam Panią doktor, ktora prowadziła moja druga ciążę. Jest to lekarz z powołania, bardzo rzetelnie wykonuje swoj zawód, pełna empatii i delikatna. Pacjent czuje się bardzo swobodnie w gabinecie i w trakcie wykonywania badań. Wzór do naśladowania dla innych lekarzy.
  • Julia
   Doktor bardzo uprzejma i cierpliwa. Odpowiada na każde pytanie fachowo i obszernie, a przy tym jest delikatna przy badaniu i dokładna. Zdecydowanie polecam.
  • Gabi
   Pani doktor Kaszubkiewicz to niewątpliwie lekarz z powołania. Dzięki Jej reakcji i pomocy mam ślicznego synka ;-) polecam serdecznie.
  • Zbigniew Boczar
   Bardzo miła i perspektywistyczna Pani Doktor. Żona bardzo zadowolona z konsultacji jak również opieki. Ma bardzo dobre podejście do pacjentek i potrafi w rzetelny sposób wytłumaczyć wszelkie nie jasności bez względu czy rozmawia z przyszłą mama czy tata. Mam nadzieje, ze nie zmieni się jak większość lekarzy i nie zacznie popadać w rutynę i bezuczuciowe podejście do pacjenta. Bardzo polecamy Panią Dorotę i życzymy powodzenia w dalszym rozwoju kariery zawodowej.