×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Dorota Orłowska

Specjalizacja

 • Choroby wewnętrzne
 • Psychiatria

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Janusz Pawlikowski
   Janusz Pawlikowski Pani Doktor - nie potrafię się z tym pogodzić, że nie przyjmuje już Pani na Korczaka, Jest mi z tego powodu bardzo bardzo bardzo smutno. Wiele Pani zawdzięczam. Podczas wizyt zawsze czułem wiele ciepła i zrozumienia, czułem się ważny. Dziękuję za wszystko.
  • Marzena Boczkowska
   Pani Doktor...jest mi bardzo smutno, że już się z Panią nie zobaczę, a zarazem przykro mi z powodu, z którego Pani nie ma na Korczaka.... Przez tyle lat okazała mi Pani dużo cierpliwości i zrozumienia. Nie czułam się w Pani gabinecie jak jednostka chorobowa tylko człowiek, z którym można porozmawiać czy nawet pożartować. Była dla mnie Pani pierwszym kołem ratunkowym jakiego zechciałam się w końcu złapać... Dziękuję za wszystko, jest Pani jedną z dwóch osób, którym wiele zawdzięczam - życie też... To już nie będzie teraz takie proste i oczywiste, że pójdzie się do dr X czy dr Y. Dziękuję za uratowanie mojej zbłądzonej duszy. Do zobaczenia........