×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Specjalista Chorób Wewnętrznych i Med. Rodzinnej Ewa Kowalska

Specjalizacja

 • Medycyna rodzinna
 • Choroby wewnętrzne

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

(Lekarz POZ-u)

 • Śniadeckich 10, 31-531, Kraków
  • tel.: +48 124 248 950

Informacje i kontakty

Studia
1990–1997 UJCM-Wydział Lekarski w Krakowie
Dorobek zawodowy
Specjalista Chorób Wewnętrznych
Specjalista Medycyny Rodzinnej
Przynależność do towarzystw i organizacji
TIP
OIL
KLR
PTBiMF

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Jacek MMorawski
   Po zapisaniu się do grona pacjentów p dr Kowalskiej przeniosłem się w inny świat opieki lekarza rodzinnego. Nigdy wcześniej nikt nie zainteresował się tak moim stanem zdrowia jak Pani dr Kowalska Empatia staranność dociekliwość i trafnie postawiona diagnoza oraz profesjonalny dobór leków nowej generacji wzbudza moje poczucie bezpieczeństwa i opieki Wyleczyła mnie Pani Doktor z dwóch przewlekłych schorzeń i dokonała metamorfozy schudłem 20 kg .za moja namowa przeniosła się moja żona oraz moja córka tez lekarz i stwierdziły ze to najlepszy krok w opiece swojego zdrowia. Ciepło i spokój oraz szczere zainteresowanie pacjentem robi wrażenie. I jeszcze jedna uwaga istnieje giełda pacjentów pod gabinetem każdego lekarza. Tak dobrych i pełnych uznania opinii usłyszanych od czekających na wizytę u Pani dr Kowalskie nie spotkałem nigdy. Jeszcze raz dzięki za wszystko i proszę o jeszcze.
  • Andrzej
   Bardzo dziękuję Pani dr Ewo. Przyjęła mnie Pani 2 lata temu w przychodni na Teligi. Byłem wtedy strzępkiem człowieka chociaż niewiele na to wskazywało. Doskonale rozpoznała Pani moją sytuację, wszechstronne badania. W sumie nic ważnego nie wyszło ale sam kontakt z Panią podziałał terapeutycznie. Mój problem wtedy tkwił w mojej głowie z powodu traumatycznych ostatnich przeżyć. Pani to to szybko, holistycznie wyczuła. Na zawsze zapamiętam ten Pani malutki notesik z wielkimi zapiskami. Niech Dobry Bóg Panią prowadzi w Istotę zdrowia i szczęścia pokaleczonych ludzi. Dziękuję.
  • Zbigniew Kwapisz
   To jest lekarz , który potrafi znależć to co "boli" . Szkoda tylko , że ni pracuje już w przychodni na os Złotego Wieku . Dziękuję za ukierunkowanie mojego leczenia . Innym lekarzom to się jakoś nie udawało .
  • Jolanta Kopeć
   Wspaniały wrażliwy lekarz. Świetny specjalista. Bardzo dokładnie bada pacjenta, zleca dodatkowe badania, aby ustalić właściwą diagnozę. Wielka szkoda, że Pani Doktor tak krótko pracowała w przychodni na os.Złotego Wieku. Bardzo dziękuję za opiekę. Jolanta Kopeć