×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Grzegorz Krauza

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

Informacje i kontakty

Studia
2006–2012 Uniwersytet Medyczny w Łodzi
Przebieg pracy zawodowej
2012–2013 Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. M. Kopernika w Łodzi

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

  • ona
   Wiedziałam, że będziesz świetnym lekarzem. Z uśmiechem na ustach czytam zamieszczone tu komantarze. Życzę powodzenia.
  • Pmek.S
   Super lekarz. Młody, a przytym z dużą wiedzą. Cierpliwy i dokładny. Jak nie odbije mu rutyna, będzie świetnym lekarzem. Każdy powinien brać z niego przykład.
  • Zbyszek P.
   Dziękuję Panu Doktorowi za wspaniałą opiekę w czasie mojego pobytu na intensywnej terapii w szpitalu Szterlinga w Łodzi. Przemiły młody lekarz, który rzeczowo i dokładanie wyjaśnił przebieg zabiegu. Zawsze był pomocny i cierpliwy. Odpowiadał na wszystkie pytania. Oby wszyscy byli tak oddanymi pacjentom jak On. Pozdrawiam!
  • Zbigniew P.
   Dziękuję Panu Doktorowi za opiekę w trakcie mojego pobyty na intensywnej terapii w szpitalu Szterlinga w Łodzi. Przemiły młody lekarz, który rzeczowo i dokładnie zdiagnozował przyczyny moich dolegliwości oraz przedstawił przebieg zabiegu. Zawsze był pomocny i cierpliwy. Odpowiadał wyczerpująco na wszystkie pytania. Oby wszyscy byli tak oddanymi pacjentom jak On. Pozdrawiam serdecznie.
  • Pola D.
   Bardzo dziękuje w imieniu mojego taty, za wspaniałą opiekę, na Intensywnej Terapii Kardiologicznej. Prowadzący Lekarz o wyjątkowej cierpliwości , dysponujący zawsze czasem (mimo ogromnej ilości obowiązków) , dla swojego pacjenta i jego martwiącej się rodziny. Oby jak najwięcej tak " ludzkich Aniołów Stróżów " w naszych szpitalach .