×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Dr nauk med. Grzegorz Michalski

Specjalizacja

 • Chirurgia ogólna

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

Informacje i kontakty

Zainteresowania zawodowe
Chirurgia gastroeterologiczna,laparoskopowa.Leczenie chirurgiczne przepuklin.Leczenie zespołu stopy cukrzycowej.Proktologia.

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

  • Marta G.
   Polecam każdemu pacjentowi takiego lekarza. Dr Michalski ma wysoką kulturę osobistą, cierpliwość. i wiedzę. Zatrzyma się przy każdym pacjencie i ze zrozumieniem wytłumaczy stan zdrowia pacjentowi. Ja leżałam na oddziale chirurgii w szpitalu na Zaspie i jestem b. zadowolona. z leczenia. Personel pomocny nie odmawia pomocy. Oddziałowa Pani Dorotka miła i uśmiechnięta. Życzę wszystkim szpitalom takiego personelu jak na oddziale chirurgii !!!
  • Ryszard K.
   Ryszard K. Ryszard 68 lat Za ponowną szansę cieszenia się życiem, bardzo serdecznie dziękuję. Dziękuję personelowi a w szczególności Ordynatorowi Oddziału Chirurgii Szpitala św. Wojciecha w Gdańsku-Zaspie, dr n. med. Grzegorzowi Michalskiemu. Chirurg z profesjonalną ręką i ogromnym doświadczeniem, korygujący potknięcia innych lekarzy. Bardzo chętnie przekazujący wiedzę praktykującym młodym kadrom lekarzy i pielęgniarek, co dało się zauważyć w czasie obchodów lekarskich. Uśmiech, dobry humor, życzliwość i cierpliwość w rozmowach z pacjentem a także personelem medycznym. Byłem pacjentem od 14-07 do 05-08-2016. Czeka mnie jeszcze zdjęcie wtórnych szwów, ale oczekuję z dużym spokojem i zaufaniem do tak znakomitego chirurga i człowieka. Wzór dla studiujących medycynę, lekarzy i marzenie dla nas pacjentów żeby trafić w ręce takiego lekarza