×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Iwona Janosz-Gałdyś

Specjalizacja

 • Położnictwo i ginekologia

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

  • Kasia
   Kochana Pani doktor,jestem Pani ogromnie wdzieczna za prowadzenie mojej ciszy.To dzieki tak wspanialemu lekarzowi jakim Pani jest mam mojego synka.Polecam Pania doktor kazdej kobiecie,ktora chce byc spokojna o swoje dzieciatko.Ciesze sie,ze trafilam na Prawdziwego lekarza!
  • Pacjentka z Bytomia P.C.
   Jest Pani bardzo dobrym lekarzem i cudowną kobietą. Dziękuje za wsparcie i ciepłe podejście. Gdybym znała Panią doktor wcześniej napewno chciałabym priwadzić u Pani ciążę. Polecam każdej kobiecie- Pani doktor pamięta każdego pacjęta i do każdego podchodzi indywidualnie i dla każdej ciężarnej znajdzie czas.
  • Wdzięczni rodzice
   Pani Doktor Iwona Janosz, to wspaniała, pełna ciepła i empatii osoba i jednocześnie doskonały, kompetentny lekarz. Spotkać kogoś takiego na swojej drodze to, jak trafnie skreślić 6 liczb w lotto. My mamy to szczęście, że los skrzyżował nasze ścieżki. Dzięki Pani mamy nasz skarb-naszą filigranową księżniczkę. Dziękujemy z całego serca.
  • Dominika
   Pani Doktor, Bardzo dziekuję za prowadzenie mojej nie łatwej ciąży. Dzieki Pani przetrwałam to wszytsko i mam cudownego synka, a Pani jest wspaniałym specjalistą, a co rzadko spotykane także cudownym człowiekiem. Pozdrawiam, Dominika
  • Ewa
   Pani Iwono, dziękuje za uratowanie mojej córki przed zabiegiem laserowego usunięcia nadżerki. Dzięki Pani zaangażowaniu w sprawę to nie dość, że moja córka uniknęła zabiegu to jeszcze obie zyskałyśmy super lekarza! Pozdawiam