×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Dr hab. n. med. Jacek Rożniecki

Specjalizacja

 • Neurologia

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

 • Kopcińskiego 22, 90-153, Łódź
  • tel.: +48426776678

 • Przędzalniana 66, 90-338, Łódź
  • tel.: +48426580206

Informacje i kontakty

Studia
1977–1983 Akademia Medyczna w Łodzi
Przebieg pracy zawodowej
1983– Akademia/Uniwersytet Medyczny w Łodzi, Katedra i Klinika Neurologii
1990–1995 Tufts University, Department of Pharmacology and Experimental Therapeutics, Boston, USA
Dorobek naukowy
Praca doktorska: „Degranulacja granulocytów zasadochłonnych krwi chorych z klasterowym bólem głowy”
Praca habilitacyjna: „Mózgowe i oponowe komórki tuczne – charakterystyka, aspekty neuro-immuno-endokrynne oraz odniesienia do procesów demielinizacji”
Kilkadziesiąt publikacji w czasopismach naukowych, rozdziały podręczników, liczne komentarze do artykułów
Zainteresowania zawodowe
udary mózgu, choroby naczyniowe mózgu, bóle głowy, migrena, klasterowy ból głowy
Przynależność do towarzystw i organizacji
Prezes Polskiego Towarzystwa Bólów Głowy
Członek Zarządu Oddziału Łódzkiego Polskiego Towarzystwa Neurologicznego
Członek Kolegium Redakcyjnego Medycyna Praktyczna - Neurologia
Członek Rady Naukowej Fundacji Naukowej Polpharmy
Członek Rady Naukowej Projektu Medical Tribune – Nowości w Medycynie - Ból
Światowe Towarzystwo Neurologiczne
Europejska Federacja Towarzystw Neurologicznych
Kontakt
 • e-mail: jjrozniecki@afazja.am.lodz.pl

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

  • Stanisław Witkowski
   Serdecznie dziękuję za fachowe , sprawne i pełne zrozumienia działania, które uratowały mi życie i sprawność!!! Gratuluję wiedzy i umiejętności
  • Agnieszka
   Przez wiele lat korzystałam z porad wielu neurologów i żaden z nich nie potrafił pomóc w moich bólach głowy. Byłam leczona rożnymi lekami, miałam wykonane wiele badań diagnostycznych i głowa jak bolała tak bolała. W końcu trafiłam do Pana doktora, który po 30 minutowym wywiadzie postawił diagnozę przepisał leki i kazał pokazać się za dwa miesiące. Na koniec wizyty stwierdził, że jakby leki przepisane nie pomogły to ma w zanadrzu jeszcze dwie inne kuracje, które mogą być pomocne w leczeniu moich bólów głowy. Po tygodniu stosowania leków glowa mnie już praktycznie nie boli, mogę zasnąć i obudzić się bez bólu. Wspaniałe uczucie. Pan doktor oprócz tego, że jest znakomitym fachowcem, to również jest sympatycznym człowiekiem, uśmiechniętym, starającym sie pomóc pacjentowi. Oby więcej takich wspaniałych osób. Polecam każdemu kto ma problem z bólem głowy
  • Klaudia Żerebiec
   Pan Profesor Jacek Rożniecki jest pod każdym względem świetnym fachowcem leczącym bóle głowy. Zwiedziłam, w swojej 30- letniej karierze migrenika, dziesiątki neurologów. Jeśli chodzi o Polskę centralną doc. Rożniecki jest bezkonkurencyjny. Wiedza ogromna, dokształca się cały czas, co jest bardzo ważne w leczeniu bólów głowy, zna światowe nowości, jest oddany pacjentom, po prostu najlepszy adres pod jaki można trafić. Warszawscy profesorowie neurologii i neurolodzy specjalizujący się w bólach głowy są daleko, daleko za nim mówiąc delikatnie. Chorym na bóle głowy wszelkiego typu np. z Warszawy polecam udać się bezpośrednio do Prof Rożnieckiego do Łodzi i nie zawracać sobie głowy z fachowcami warszawskimi, którzy nie dosyć że drodzy, to jeszcze zwyczajnie nie mają wiedzy i nie potrafią współpracować z pacjentem. Polecam doc. Rożnieckiego z całego serca. Pozdrawiam wszystkich chorych, trzymajcie się Państwo dzielnie, bo pojawia się coraz więcej światła w tunelu tych strasznych lekoopornych migrenowych bóli, a do tej pory medycyna nie umiała rozwiązać tego problemu. Jestem bardzo, bardzo wdzięczna Prof Rożnieckiemu, za to co dla mnie zrobił.
  • Mariola
   Bardzo dziękuję za skuteczność. To prawda, że koniec bólów migrenowych następuje po przypisaniu jednego leku. To niesamowite, bo wizyty u innych neurologów nie dawały nic. Dozgonnie wdzięczna pacjentka.
  • Uśmiechnięta
   Witam, chcę Państwu krótko opisać mają sytuację. Miałam bóle głowy od wielu LAT!!!!. Raz lżejsze raz tak mocne, że nie byłam w stanie wstać z łóżka. Przez przypadek dowiedziałam się o Panu doktorze. Na zakończenie najlepsze, wystarczyła JEDNA !!! wizyta u Pana Jacka. Od pół roku nie boli mnie głowa. Dziękuję Panie Doktorze.
  • Alicja
   3 lata temu miałam migreny, regularne, długotrwałe. Ustąpiły po jednej wizycie u dr Rożnieckiego. Dostałam lek do zażywania w razie ataku oraz drugi, do stosowania przez 3 miesiące. Po zakończeniu kuracji migren już nie było. Dziękuję! I polecam Pana Doktora wszystkim cierpiącym na migrenę.
  • Przemek
   Pan docent Rożniecki to lekarz z powołania. Mimo, że jest człowiekiem zabieganym, zapracowanym zawsze znajdzie czas by rzeczowo zająć się pacjentem. To człowiek o ogromnej wiedzy i wysokiej kulturze osobistej - to rzadkie w dzisiejszych czasach połączenie. jestem pełen podziwu i uznania dla tego człowieka