Lekarz Jarosław Czeczotka

Specjalizacja

 • Chirurgia naczyniowa
 • Chirurgia ogólna

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

Informacje i kontakty

Kontakt
 • telefon: 501 048 669

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

  • Dariusz Czyż
   Oprócz tego, że jest znakomitym fachowcem jest też wspaniałym człowiekiem!!! Uratował moją dwuletnią wówczas córkę przed okropnymi bliznami po oparzeniu wrzątkiem. Nie było ważne, że to nie jego specjalność liczyło się zdrowie małego człowieka, zaopatrzył nas w leki i specjalne opatrunki żelowe na 7 dni z góry i nie wziął za to ani grosza. Po bliznach nie ma nawet śladu a moja córeczka zapomniała dawno o bólu ale wdzięczność pozostała w naszej rodzinie do końca życia. Pozdrawiam Pana Jarosława.
  • s.
   Doktor uwolnił mnie od nieestetycznych żylaków i ciągłych bólów nóg. Choć bardzo stresowałam się zabiegiem, swoim poczuciem humoru potrafił złagodzić całe napięcie. Dziękuję Doktorze.
  • s.
   Doktor Czeczotka to geniusz! Już na pierwszy rzut oka rozpoznał u mnie chorobę zakrzepową żylną, a nie różę, jak sugerowali i bezskutecznie próbowali leczyć inni lekarze. Trafny diagnosta i do tego cudowny człowiek, który angażuje się w los pacjenta i naprawdę chce pomóc. I pomaga. Oby jak najwięcej było takich lekarzy!
  • Ula z Anglii
   Gdy byłam u pana dr. Jarosława Czeczotki na pierwszej wizycie usłyszałam,,jak pacjent,który wchodził do gabinetu powiedział Witaj zbawicielu ,ucieszyłam się, że chyba dobrze trafiłam.Efekt przerósł moje oczekiwanie. Wróciłam do Anglii, czuję się znakomicie po fachowo przeprowadzonym zabiegu. Dziękuję Panie Doktorze. Dziiękuję zbawicielu.

Korzystając ze stron oraz aplikacji mobilnych Medycyny Praktycznej, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz zgodnie z polityką Medycyny Praktycznej dotyczącą plików cookies