×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

dr n. med. Jolanta Gawlik

Specjalizacja

 • Otorynolaryngologia

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

 • Wincentego Pola 1, 32-020, Wieliczka
  • tel.: +48502625134

Informacje i kontakty

Kontakt
 • telefon: 502 625 134

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Ryszard K
   Składam dla Pani doktor Jolanty Gawlik podziękowanie za profesjonalne przeprowadzenie operacji plastyki podniebienia w 2018 r a teraz 2020r przegrody nosowej dziękujemy za wszystko ,nasza wdzięczność jest ogromna ..Pani doktor to człowiek o niesamowitej haryzmie ,życzliwości ,otwartości na pomoc drugiemu , takich ludzi nie spotyka się codziennie. Pani Doktor życzymy dużo zdrowia ,radość samych sukcesów w źyczą prywatnym jak i zawodowym
  • Anna Płaszczak
   Pani dr. Jolanta Gawlik jest wspaniałym lekarzem i fachowcem. Pacjentem zajmuje się nie tylko pod kątem swojej specjalizacji. Patrzy całościowo na stan zdrowia.Pomogła mi w krytycznym cięzkim momencie,dając odpowiednie leczenie oraz poprzez zabieg /zatoki/. Odzyskałam możliwość normalnego oddychania. Za fachowość,przyjazne podejście ,słowa otychy i wsparcia , za trafną diagnozę i pomyślne leczenie -serdecznie dziękuję Pani Doktor.
  • Andrzej Stróżyk - Kielce
   Chciałbym podzielić się moją opinią o Pani dr. Gawlik Jolancie ze szpitala uniwersyteckiego w Krakowie ul. Śniadeckich 2. Jestem pacjentem szpitala uniwersyteckiego od 2011r. Przeszedłem 4 operacje endoskopowe zatok. Ostatnia w 2016r. z powikłaniami (płynotok, gronkowiec lekooporny,) Od kilku lat moje leczenie z bardzo dobrym skutkiem prowadzi Pani doktor Gawlik Jolanta. Moje leczenie jest o tyle trudne, że towarzyszą temu inne choroby(astma sterydooporna, rwy kulszowe, refluks żołądkowy, nadciśnienie i alergia prawie na wszystko). Moje zatoki są bardzo ciężkie do leczenia ale doktor Gawlik z ogromnym podejściem indywidualnym do pacjenta i dzięki swojej ogromnej wiedzy i zaangażowaniu znajduje sposób leczenia , który być może uchroni mnie od kolejnej operacji. Mam taka nadzieje ponieważ dr. Gawlik ma ogromne serce i dużą wiedzę. Chciałbym polecić Panią doktor Jolantę Gawlik każdemu kto ma duże problemy z zatokami i nie może trafić na dobrego i zaangażowanego w leczenie pacjenta lekarza. Wdzięczny pacjent Andrzej Stróżyk z Kielc
  • Aneta i Piotr K.
   „Serdeczne Podziękowanie” Z ogromna wdzięcznością składamy Podziękowanie dla Pani Dr med. Jolancie Gawlik za skuteczną i przemyślaną operację naszego dziecka. Brak nam słów by opisać tak wielkie uznanie, wiedzę, okazaną życzliwość oraz opiekę tak doskonałego lekarza który czuwa nad naszym dzieckiem. Wdzięczni Rodzice Mikołaja K.
  • Michał
   Pragnę złożyć wyrazy szacunku i uznania dla umiejętności i profesjonalizmu dr Gawlik. Na oddział Kliniki Otolaryngologii UJ zostałem przyjęty do operacji skrzywionej przegrody nosa. Sytuacją komplikującą zabieg był stan po rozszczepie podniebienia. Wielu lekarzy informowało mnie wcześniej o większym niebezpieczeństwie powikłań z związku z powyższym. Zabieg mógł się wręcz okazać niemożliwy do przeprowadzenia. Lektura forów internetowych również nie nastrajała pozytywnie. Do zabiegu zdecydowałem się, gdy bóle zatok i trudności w oddychaniu nosem stały się nie do zniesienia. Po pierwszym obchodzie dowiedziałem się, że to właśnie dr Gawlik podjęła się zoperowania mnie. Przeprowadziła ze mną bardzo uprzejmą i rzeczową rozmowę na temat samego zabiegu, ewentualnych niebezpieczeństw, obejrzała wcześniejsze badania oraz zrobiła rynomanometrię. Po dalszych konsultacjach ustalono, że przeprowadzona zostanie septoplastyka i conchoplastyka (zmniejszenie przerośniętej małżowiny nosowej). Sam zabieg odbył się w znieczuleniu ogólnym. Teraz, po miesiącu od zabiegu mogę powiedzieć, że rezultaty pracy dr Gawlik przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Po raz pierwszy w życiu jestem w stanie oddychać obydwiema dziurkami nosa, po wyprostowaniu przegrody zniknęło skrzywienie nosa w części środkowej, po operacji i w czasie gojenia nie nastąpiły żadne powikłania. Pierwszy oddech gdy Pani Doktor usunęła tamponadę był niesamowity a sam proces wyjmowania praktycznie bezbolesny. To samo dotyczy wyjęcia silastików dwa tygodnie później. Nie wiem czy jestem w stanie w pełni wyrazić moje zadowolenie dlatego powiem tylko, że jeśli ktoś z Was trafi na dr Gawlik i jej to jesteście w dobrych rękach.
  • Jan
   udany zabieg, dobra opieka, same pozytywy
  • Ryszard K. Mikołów
   Serdecznie dziękuję pani dr n. med. Jolancie Gawlik z Akademickiego Szpitala w Krakowie, ul. Śniadeckich 2 za szybką i trafną diagnozę i przeprowadzenie operacji podniebienia – przyczynę złego, coraz gorszego oddechu nosem. Wiele lat męczyłem się w dzień, ciężko zasypiałem w nocy, denerwowałem się, byłem nieskutecznie leczony przez wielu laryngologów. Tymczasem dr Gawlik postawiła diagnozę – w przychodni przyszpitalnej, informując mnie po ludzku, co podejrzewa, co będzie robione, potwierdziła to dodatkowo badaniami i osobiście dokonała operacji. Pełny sukces, dobrze oddycham nosem. Problemem było ujście kanałów nosa do gardła. Oddychanie już mnie nie gnębi – jeszcze raz serdeczne dzięki pani doktor. 16.03.2017 r. Ryszard K. Mikołów
  • Krzysztof C.
   Dr. Med. Jolanta Gawlik to bardzo dobry specjalista z wieloletnim doświadczeniem i naprawdę bardzo godny polecenia laryngolog. Pani Doktor Gawlik przeprowadziła u mnie operacja która była bardzo skomplikowana polegała na podniesieniu przegrody nosowej gdyż była zapadnięta i poszerzeniu nozdrzy. Operacja przyniosła pożądany efekt po 6 latach znowu oddycham przez nos a pozostałe dolegliwości ustąpiły za co bardzo dziękuje pani doktor Gawlik. Uważam ze jest to bardzo wysoko wykwalifikowany laryngolog w Krakowie, którego będę wszystkim polecał z własnego doświadczenia. Jeszcze raz serdecznie dziękuję.
  • Marcin
   Brakuje słów aby wyrazić podziękowanie za profesjonalizm,podejście do pacjenta pełne ciepła i zaangażowania. Lekarz idealny. Dziękuję.
  • Andrzej W. z Krakowa
   18.06.2015 roku operacja przegrody nosowej. Nareszcie oddycham, wieloletnie zaflegmienie skutecznie zniknęło. W dowód dużego uznania tą drogą chcę podziękować Pani Doktor za trafną diagnozę, fachowo przeprowadzoną operację oraz wysoki poziom empatii niespotykany w dobie obecnej życząc wielu sukcesów.
  • Mieczysław
   Byłem prowadzony i operowany przez Panią Doktor. Super lekarz godny polecenia. Przywróciła mi Pani komfort oddechu a tym samym po wielu latach mogę wysypiać się a tym samym wypoczywać