×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Justyna Bargieł

Specjalizacja

 • Pediatria

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

 • Wielicka 265, 30-663, Kraków

Informacje i kontakty

Inne informacje
W trakcie specjalizacji.

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

  • Grzegorz
   Pani Doktor to lekarz przez duże L. Trafiliśmy na nocną pomoc z dużym bólem brzucha u niemowlaka, biegunką i strasznym płaczem. Pani Doktor nie tylko kompleksowo zbadała synka (bardzo dokładnie I rzetelnie), udzieliła nam szczegółowej informacji ale przede wszystkim uspakajała. Bardzo konkretna a przy tym życzliwa i naprawdę oddana. Cierpliwie odpowiadała na każde pytanie. Brzmi niby normalnie, ale po kilku doswiadczeniach z pediatrami ta Lekarka wyróżnia się na ich polu wszystkim. Zdecydowanie życzylibyśmy sobie tylko takich lekarzy. Dziekujemy!
  • Dariusz W.
   Jest to prawdziwy lekarz, a nieprzedstawiciel handlowy firm farmaceutycznych jak wielu innych. Bylem z synem na pogotowiu. Diagnoza: angina. Antybiotyk: Ospen 1500 (dla wtajemniczonych penicylina). Jeden z najmniej inwazyjnych antybiotykow i przy okazji kosztuje grosze. Za opakowanie na 10 dni oraz dwa opakowania oslony rachunek w aptece 22zl. Niech ta reszta pseudo lekarzy bierze przyklad zamiast nabijac kase koncernow farmaceutycznych kosztem pacjentow.