×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

lek. Karolina Kaczmarek

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

(lekarz w trakcie specjalizacji z rehabilitacji medycznej)

 • Dzieci Polskich 20, 04-730, Warszawa
  • tel.: +48228157550 228151924
  • fax:+48228157553
  • e-mail: rehabilitacja.ogolna@czd.pl
  • www: www.czd.pl

(lekarz)

 • 03-144, Warszawa
  • e-mail: karolina6789@gmail.com

(lekarz w trakcie specjalizacji z rehabilitacji medycznej)

 • Poznańska 125 A, 63-300, Pleszew

(lakarz stażysta)

 • Kartuska 4/6, 80-104, Gdańsk

Informacje i kontakty

Studia
2015–2016 Universidade de Santiago de Compostela Facultade de Medicina
2010–2016 Gdański Uniwersytet Medyczny Wydział Lekarski
2013–2014 Universidade de Santiago de Compostela Facultade de Medicina
Przebieg pracy zawodowej
2021– Instytut Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka
2017– Praktyka Lekarska Karolina Kaczmarek
2017–2021 Pleszewskie Centrum Medyczne w Pleszewie
2016–2017 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Gdańsku

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Mariusz Z.
   Na SOR dawno temu Pani Doktor perfekcyjnie zszyła mi ogromną ranę na nodze, mięśnie na wierzchu miałem, dramat. Szybko, sprawnie, bezboleśnie i z uroczym uśmiechem na ustach, więcej takich lekarzy. Wszystko zagoilo się super, chirurg w poradni chwalil. Pozdrawiam
  • K.N.
   Wreszcie jakiś konkretny lekarz. Zbadał. Wyjaśnił czarno na białym czego mam się obawiać po moim wypadku, na co mam zwrócić uwagę w najbliższych dniach, dał swój telefon w razie czego - super podejście, przepisał leki. Zostałem wyleczony skutecznie, omineły mnie powikłania no i wizyty u ortopedy i chirurga. Przyszedłbym jeszcze bo Pani Doktor nie dość że mądra i serdeczna to jeszcze urocza i śliczna niewiasta, sama przyjemność! Polecam każdemu.
  • Anonimowo
   Moje dziecko po próbie samobójczej trafiło na rehabilitację do Centrum Zdrowia Dziecka. Ciężko o tym pisać, porażka moja jako rodzica, byłam w zupełnej rozsypce. Pani Doktor jako jedyna choć zajmowało się nami wcześniej wielu specjalistów, jedyna potrafiła z nami rozmawiać jak z ludźmi, zawdzięczamy jej życie i to psychiczne i fizyczne. Za każde słowo i uśmiech będę wdzięczna do końca życia. Przepraszamy że nachodziliśmy w środku nocy ale to było tak bardzo trudne. Dziękuję.
  • Andrzej Janiak
   Pani Doktor leczy mnie internistycznie, wiadomo jaki jest dostęp do lekarzy. Nigdy nikt mi nie poświęcił tyle czasu, wyjaśnione każde badanie, omówione wszystko. Zawsze informacja dlaczego zaczynamy od zmiany trybu życia a innym razem dlaczego akurat teraz musimy od razu rozpocząć od jednoczesnego podania leku, jest na bieżąco z zachodnią medycyną. Pokazuje aktualne rzeczy na komputerze jak mam wątpliwości. Przyznaje sama że ma słabą pamięć i musi sprawdzać za każdym razem także sprawdzamy razem i robimy jak trzeba. Nie jestem łatwym pacjentem ale z panią Doktor czuję się partnerem w ratowaniu mojego zdrowia. Gdyby ktoś mi kiedyś wytłumaczył tak jak Pani Doktor dlaczego muszę brać leki na nadciśnienie to nigdy bym ich nie odstawiał, to całe powiększanie serca, migotania, zawały, przestraszyłem się i już będę posłuszny. Dziękuję i mogę tylko polecać innym.
  • Rodzice pacjentki z Centrum Zdrowia Dziecka
   Najlepsza i najwspanialsza Pani Doktor! Dziękujemy z całego serca. Wszyscy powinni usłyszeć o tej cudownej kobiecie. U nas sytuacji tragiczna, guz mózgu. Takiego zaangażowania, życzliwości, pomocy, uśmiechu w środku nocy z przecudownym podejściem do naszego dziecka jeszcze w czasie całej naszej koszmarnej drogi nie zaznaliśmy. Nie ma słów żeby wyrazić wdzięczność jaką niosą nasze serca za każdą minutę rozmowy z nami.
  • Wdzięczni rodzice A.
   Najlepszy lekarz na świecie! Dziękuję za wszystkie rozmowy z moim synem po tragicznym wypadku. Nigdy nie spotkałam się z taką empatią i zaangażowaniem lekarza. Uraz czaszkowo-mózgowy nie oznacza końca ale nowy początek, dziś rozumiemy te słowa Pani Doktor , dziękujemy za każdą rozmowę w nocy w czasie dyżurów w Klinice Rehabilitacji Centrum Zdrowia Dziecka i za uśmiech każdego dnia który motywował nas do walki.
  • mama Antosi
   Pani Doktor przyjmowała nas na SOR, szyła główkę mojej 3-latce. Byłam przerażona ilością krwi ale Pani Doktor mnie podniosła na duchu i uspokoiła. Zdejmowaliśmy szwy u chirurga plastycznego. Doktor był pod wrażeniem dokładności zszycia i chciałam przekazać że jestem bardzo wdzięczna bo teraz na główce Tosi nie ma żadnego śladu po wypadku. Kupiliśmy kask, jak Pani Doktor kazała.
  • pacjentka
   Dziękuję z całego serca Pani Doktor za opiekę i trafną diagnozę. W czasie pobytu w Oddziale Rehabilitacji Pani Doktor nie dość że rozpoznała zapalenie wątroby to znalazła u mnie też raka nerki i jelita na szczęście jeszcze bez przerzutów. Pierwszy lekarz który wysłuchał do końca co mi dolega i zadał właściwe pytania. Zawdzięczam Pani życie. Dziękuję. P.