×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

dr n. med. Katarzyna Laskowska

Specjalizacja

 • Choroby wewnętrzne
 • Gastroenterologia

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

  • Grzegorz Ł.
   Polecam wszystkim którzy maja wykonać kolonoskopię. Doktor K. Laskowską. Strach przed badaniem był większy niż samo badanie bez znieczulenia. Pani doktor to profesjonalistka w każdym calu.Lekarz z powołania ,podejście do pacjenta na najwyższym poziomie.Dziękuję Pozdrawiam
  • Rade
   swietny specjalista ,przemila przeurocza i sliczna osoba . Pani doktor , dziekuje za serce , wsparcie ,pomoc ,zyczliwosc , za postawienie wlasciwej diagnozy i wlasciwe dobranie leczenia, za potawienie na nogi , za przywrocenie do zycia ( poprzedni “lekarz”....no comment). mila jest swiadomosc ze jest Pani blisko pacjenta, przez wiele lat nigdy nie zawiodlem sie .polecam z calego serca wszystkim z chorobami jelit, naprawde wielki fachowiec specjalista i brak mi juz wlasciwych okreslen.zycze wielu sukcesow zawodowych i goraco pozdrawiam.
  • ANNA
   PANI DOKTOR,DZIĘKUJĘ ZA SERCE,WSPARCIE,ŻYCZLIWOŚĆ . MIŁA JEST ŚWIADOMOŚĆ,ŻE JEST PANI BLISKO PACJENTA,PRZEZ 6 LAT NIGDY SIĘ NIE ZAWIODŁAM,POLECAM Z CAŁEGO SERCA WSZYSTKIM CROHNOWCOM.ŻYCZĘ WIELU SUKCESÓW ZAWODOWYCH I GORĄCO POZDRAWIAM.