×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Konrad Janowski

Specjalizacja

 • Chirurgia naczyniowa
 • Chirurgia ogólna

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

  • Jan Pietrzak-pacjent MSWiA Łódź
   Bardzo dobry chirurg naczyniowy, przy tym miły i uśmiechnięty. Serdecznie dziękuję za udaną operację tętniaka aorty brzusznej. Lekarz godny polecenia, życzę mu dalszych sukcesów. Wdzięczny pacjent
  • Zdzisław Z.
   To wspanialy chirurg naczyniowy chodzę do niego na kontrolę po operacji tętniaka aorty brzusznej zawsze uprzejmy i uśmiechnięty jest profesjonalistą w swoim zawodzie. Polecam wszystkim którzy chorują na tą grożną chrobę ten chirurg jest tym lekarzem który wam uratuje życie ja jestem tego przykładem już zyję trzeci rok po tej operacji i czuję się bardzo dobrze mam obie nogi jeżdżę na rowerze i do przychodni na kontrolę chodzę na własnych nogach.Wdzięczny pacjent Zdzisław Z.
  • Maria Czarnomska-Plewka
   Serdeczne podziekowania za poswiecony mi czas na diagnozę mojej aorty i opiekę na oddziale
  • Zdzisław Z.
   Bardzo dobry chirurg specjalista naczyniowy, bylem pod jego opieką w szpitalu MSW i A w czasie choroby zawsze uśmiechnięty i uprzejmy w rozmowie z chorym. Polecam tego lekarza.Serdecznie pozdrawiam pana Doktora.