×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

lek. Krzysztof Koziełek

Specjalizacja

 • Radiologia i diagnostyka obrazowa

Informacje i kontakty

Inne informacje
W trakcie specjalizacji

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

  • D&
   Wspaniały człowiek i pełen profesjonalizm jako lekarz.POLECAM
  • M.
   Dziś dr Koziełek wykonał u biopsję mammotoniczną zmiany w mojej piersi. Przed badaniem miałam wiele obaw, ze strachu miałam ochotę zrezygnować. Okazało się jednak, że doktor rozwiał wszystkie moje wątpliwości. Wykazał się wielką cierpliwością i empatią, muszę dodać, że jestem naprawdę trudną pacjentką, zadaję niezliczoną ilość pytań. Doktor ze spokojem i dużą powagą potraktował moje wątpliwości, a jego opanowanie udzieliło się i mnie, dlatego badaniu poddałam się z bardzo dobrym nastawieniem. Sama biopsja okazała się badaniem bezbolesnym i szybkim, widać było dużą dbałość lekarza o samopoczucie pacjenta nie tylko przed badaniem i w trakcie, ale również po nim. Doktor to sympatyczny człowiek, który prezentuje bardzo ludzkie, a jednocześnie profesjonalne podejście do pacjenta. Serdecznie polecam!
  • Hania
   Dziękuję bardzo Panie doktorze to dzięki Pana dobrze postawionej diagnozie jestem już po zabiegu oczywiście - wykonał go Pan doktor ( żaden zabieg nie jest miły ale ten był przemiły doktor wprowadził tak miłą atmosferę, że czułam się jak u kosmetyczki). Spotkałam Pana doktora na Kazimierza Wielkiego i to całkiem przez przypadek bo miało mnie tam nie być tylko przywiozłam mamę na badanie i tak sobie kupiłam pakiet badań. Panie doktorze dziękuję za bardzo dużą pomoc w tak szybkim załatwieniu wszystkich kolejnych wizyt. Jest to wspaniały lekarz, diagnostyk i profesjonalista. Z całego serca polecam Pana doktora.
  • Maria
   Co za sympatyczny lekarz .Niesamowite ,że tacy lekarze są .Rozmawiało się z doktorem jak z bardzo dobrym znajomym.
  • E.
   Anioł a nie lekarz
  • Danuta
   Dziękuję!!!! Super lekarz - czulam empatie !!! Z calego serca polecam !!!!!
  • Agnieszka Sieńkowska
   Spotkałam pana doktora na Kazimierza Wielkiego. Niestety podczas rutynowego badania znalazł coś o czym nie chciałam sie dowiedziec... Wspaniały diagnostyk i profesjionalista! Dziękuje bardzo. Cieszę się, ze trafiłam na niego. 19.12.2014