×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

lekarz Łukasz Kilarski

Specjalizacja

 • Psychiatria

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

Informacje i kontakty

Inne informacje
Wizyty wyłącznie poza NFZ
Rejestracja tel. 22 332 28 88 poniedziałek - piątek 6:00-22:00 sobota - niedziela 7:00-21:00

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

  • Marian Ś.
   Bardzo dobry lekarz ale nie wiem jak się do Niego dostać spowrotem bo potrzebuje jego pomocy
  • Pacjent
   Bardzo dobry lekarz. Ma wspaniałe podejście do pacjenta, ludzkie i serdeczne, co w przypadku tej specjalizacji jest niezmiernie istotne. Jest rzetelny, poświęca badanemu sporo czasu i uwagi, wizyta zawsze przebiega w bardzo pozytywnej i pełnej zrozumienia atmosferze. Cierpliwie słucha, doradza i trafnie dobiera leki. Lekarz z powołania.
  • jola
   Bardzo dobry lekarz !!!!!!!!!!!!!11 Polecam z calego serca
  • Piotr D Electro@t.pl
   Witam , prawdopodobnie rozmawiałem z panem 5/6.04.2014r w Częstochowie w szpitalu PCK , cały czas od 2 lat łykam Helicyd i tribux a z 3na 4 wieczorem przepiłem piwem, i to nie jednym , sprawa w sadzie nie miała większego wpływu chyba bo podobne urojenia , lęki , przesłyszenia o których nie mówiłem miewałem wcześniej , a w sobote połknąłem polopiryne S , i to chyba dało mi po głowie , odstawiłem wszystkie leki i ja dawno nie czułem się tak świetnie , musiał mnie to odurzać , a pana opiini wcale nie potrzebowałem do sądu z tym że bałem się że tak mogli by wszyscy pomyśleć , problem tylko z tym że teraz nie zbyt mogę jeść , jade na samym nabiale , ja chyba ćpałem te leki ;/ nigdy się tak nizaniedbywałem jak w ciągu oatatnich 2 lat , tylko na to też miał duży wpływ sąd , prokuratura , utrata znajomych , być może byłem w płytkiej depresji , i nie jestem osobą która łatwo ustępuje i słucha czyiś poleceń pomimo tego że przez ostatni czas starałem się taki właśnie być , no ale nie byłem już sobą a to P2P to ja sobię odpuszczę bo mi nie przejdzie jeśli tam pójdę , do narkolepsji też nie mam zamiaru wracać ;-) zamykam kolejny rozdział w swoim życiu i to bez specjalisty praktycznie a w co wpadne dalej zobacze, Dziękuje , i pozdrawiam