×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Dr n. med. Łukasz Ulatowski

Specjalizacja

 • Chirurgia plastyczna
 • Chirurgia ogólna

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

Informacje i kontakty

Zainteresowania zawodowe
chirurgia plastyczna
Kontakt

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

  • Kasia
   Bardzo dziękuję panu doktorowi za operację nosa. Mój paskudny nos zmienił się w nosek, który w końcu przestał być źródłem kompleksów. Pan doktor jest znakomitym lekarzem, który ujął mnie już na samym początku, kiedy byłam na pierwszej wizycie. Dokładny i szczegółowy wywiad, doktor pytał nie tylko o kwestie fizyczne, ale także psychiczne, żeby sprawdzić, czy operacja to w pełni świadoma decyzja. Operacja przeszła bez komplikacji, potem dochodzenie do siebie i mam nowy piękny nos. Pan doktor cały czas w takim samym stopniu interesuje się pacjentem, jest bardzo dokładny. Bardzo dziękuję!
  • Adam
   Podejście pana Łukasza Ulatowskiego do pacjenta to pełen profesjonalizm pod względem medycznym (wywiad z pacjentem, zlecenie badań, postawienie diagnozy i uświadomienie pacjenta o możliwych negatywnych konsekwencjach operacji) jak i czysto, ludzkim (wysoka kultura osobista, która przekłada się na pacjenta oraz otoczenie pana Łukasza). Przygotowanie pacjenta do operacji i sama operacja to w wykonaniu pana Łukasza i jego zespołu pełne zawodowstwo. Kontakt drogą elektroniczną z panem Łukaszem też nie sprawia problemów. Doskonała konsultacja przez pocztę e-mail, co dla mnie jest super rozwiązaniem bo nie muszę pokonywać dużych odległości. Panie Łukaszu dziękuję za operację i opiekę.