×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

dr n.med. Marcin Skutil

Specjalizacja

 • Położnictwo i ginekologia

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

 • Bociania 3, 43-316, Bielsko-Biała
  • tel.: +48 692392528

Informacje i kontakty

Dorobek naukowy
5 publikacji naukowych
Inne informacje
- specjalista Położnictwa i Ginekologii
- Indywidualna Praktyka Lekarska (w miejscu wezwania)

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Monika
   Troskliwy, życzliwy, kompetentny, miły, kulturalny, wiele by można jeszcze wymieniać - nie znam lepszego ginekologa, a byłam u wielu. Prowadził moje 2 ciąże, aż do szczęśliwego rozwiązania. Serdecznie polecam go każdej przyszłej mamie.
  • Iga
   Bardzo dobry ginekolog-położnik.Troskliwy,życzliwy,będący na bieżąco z wciąż uaktualnianą wiedzą.Idealnie poprowadził naszą ciążę aż do szczęśliwego rozwiązania.Polecam CAŁYM sercem!
  • Ewelina
   Człowiek z powołania, mocno polecam z całego serca! Dzięki Panu doktorowi mój synek jest na świecie. Mało jest lekarzy ginekologów, którzy tak profesjonalnie i empatycznie podchodzą do swoich pacjentek. Jestem mu dozgonnie wdzięczna.
  • Iza
   Lekarz z powołania,polecam!Jestem ogromnie wdzięczna za Jego pomoc przy porodzie,że mogłam szczęśliwie urodzić drugie dziecko.Dziękuję Bogu,że postawił takiego lekarza na mojej drodze w tak trudnej dla mnie i mojego dziecka sytuacji.
  • Sis
   super lekarz. Na prawdę polecam go kazdej kobiecie ;) porozmawia , doradzi , rzadko kiedy spotyka sie takiego lekarza.
  • Karolina J
   Naprawdę bardzo dobry lekarz. Ja osobiście byłam u bardzo dużo lekarzy na śląsku i naprawdę Pana Skutila będę się trzymać cały czas, mam problemy z hormonami, od 4 lat żaden lekarz nic ze mną nie robił nic nie sprawdzał nie kontrolował aż w końcu 1 marca wizyta u Pana doktora od razu się zajął moim problemem dal skierowanie na badania przepisał leki zalecił kontrolne usg ja naprawdę nie wierzyłam ze jeszcze spotkam takiego dobrego lekarza. Naprawdę mogę polecić doktora z całego serca
  • Ewa
   Dziękuję za dobre słowo, profesjonalizm, opiekę i indywidualne podejście do pacjenta jak do człowieka. Dziękuję za uratowanie mojej córeczki. Bez Pana Doktora nie byłoby jej z nami. Wspaniały lekarz i człowiek.
  • Ania
   Dziekuje panu doktorowi za profesjonalne prowadzenie ciazy. Naprawde wizyty wspominam bardzo dobrze. Duzy profesjonalizm, cierpliwosc, zainteresowanie i fachowe doradztwo i odpowiedzi na tysiac pytan i watpliwosci :-) oby takich lekarzy wiecej w kazdej dziedzinie medycyny.
  • Kamila
   Pan Doktor to wspanialy czlowiek pelny profesjanalizmu po mimo swojego mlodego wieku potrafi podejsc do pacjentki z szacunkiem polecam Doktora kazdej kobiecie . Pozdrawiam i zycze wiele sukcesow Doktorze
  • Justyna
   Również uważam, że to świetny lekarz! Do tej pory sądziłam, że młody lekarz nie może być dobrym specjalistą. Zmieniłam zdanie! Dr Skutil to jeden z nielicznych ginekologów, który traktuje pacjentki z szacunkiem, empatią i pełnym profesjonalizmem! Szczerze powiedziawszy, to Pan Doktor ostatnio uratował mojego Synka i za to Mu serdecznie dziękuję!
  • Anna
   Bardzo dobry lekarz, szczery, uczciwy, z rzetelnym podejściem do pacjentek. Chcę podziękować Panu Doktorowi, ponieważ jako jedyny w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku wykazał się wrażliwością i nie traktował pacjentki w rytunowy, służbowy sposób. Życzę Panu prawdziwej satysfakcji z wykonywanego zawodu.