×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Marek Jastrzębski

Specjalizacja

 • Choroby wewnętrzne
 • Kardiologia

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

 • al. Daszyńskiego 12, 31-534, Kraków
  • tel.: +48 512 504512
  • e-mail: wizytypediatryczne@gmail.com

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Hanna
   Jestem po czterech ablacjach, z tego po trzech wykonanych przez Pana Profesora. Miałam nietypowe migotanie i trzepotanie przedsionków stąd konieczność powtórzenia zabiegu, którego nie chciał się podjąć żaden inny lekarz. Pan Profesor jak dyrygent orkiestry symfonicznej zarządzał salą operacyjną, a cały zespół był perfekcyjnie zsynchronizowany, więc pacjent mógł spokojnie obserwować ze swojego miejsca na stole co się wokół niego dzieje i czuć się, na ile to możliwe, spokojnie i komfortowo. Dzięki opanowaniu Pana Profesora, Jego wysokiemu kunsztowi medycznemu i kulturze osobistej potrafiłam zredukować swój niepokój do minimum. Ostatnią ablację miałam 20 miesięcy temu i od tego czasu nie zanotowałam incydentów z migotaniem. Otrzymałam od Pana Profesora 20 miesięcy normalnego życia i możliwości aktywnej pracy zawodowej !!! Wierzę, że będzie ich o wiele więcej. Bardzo dziękuję, a szczególnie za to, że jest Pan Profesor z nami pacjentami i nie musimy szukać ratunku za granicą. Dlatego czujemy się trochę bardziej bezpiecznie, w tym coraz bardziej niebezpiecznym dla nas środowisku. Panie Profesorze, dużo zdrowia i satysfakcji z osiągniętego mistrzostwa!
  • Lucyna Juszczyk
   Prof.Marek Jastrzębski to człowiek z wielkim talentem.rok temu miałam wykonana ablacje w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie właśnie przez wybitnego prof i od roku mam drugie życie.przez lata borykałam się z migotaniem teraz komfort życia poprawił się ogromnie . Po zabiegu wpadł na moment do sali by zapytać o samopoczucie. Zawsze miły i zawsze odbiera tel.odpowiadajac na pytania . Dziękuję p.Prof. wdzięczna pacjentka
  • Władysław M
   W sierpniu 2019 w Szpitalu Uniwesyteckim przeszedłem zabieg ablacji. Od kilku lat bezskutecznie próbowałem leczyć migotanie przedsionków jednak leki nie przynosiły pomocy. Po zabiegu wróciłem do normalnego funkcjonowania, a migotanie ustąpiło. Dziękuję Profesorowi za powrót do zdrowia!
  • Tomasz Wilk
   Do p. Prof Jastrzebskiego trafiłem po nieskutecznej kardiowersji wykonanej w jednym ze szpitali na terenie woj. Małopolskiego. Migotanie przedsionków. Właśnie wyszedlem ze szpitala uniwersyteckiego w Krakowie I oddział kardiologii po krioablacji wykonanej przez p. Prof. Jastrzebskiego.bNawet nie wiem w jakie słowa ubrać podziękowanie dla p. Prof. Człowiek uśmiechnięty skromny życzliwy i co najważniejsze...specjalista fachowiec ekspert. Ablacja praktycznie bezbolesna i co najważniejsze zakończona sukcesem. A po zabiegu p. Prof przyszedł na salę chorych dopytać czy wszystko ok przekazał info dotyczace zabiegu....osobiście. Jest niesamowity. Dziękuję p. Prof.
  • Marcin Łapaj
   Trafiłem do prof. Jastrzębskiego po nieskutecznej ablacji w chrzanowskim szpitalu. Jakość życia do tej por nie była dobra. Byłem zdenerwowany, nie mogłem się skupić, sen też nie był idealny. Nic drastycznego, ale też nic dobrego. Po oglądnięciu moich wyników i ostatniego EKG p. profesor stwierdził, że wie, dlaczego mój zabieg się nie powiódł i zlokalizował miejsce mojego ekstra przewodzenia. Byłem zaskoczony. Pomimo konsultacji z trzema lekarzami w stopniu doktora nikt nawet nie zbliżył się do precyzji diagnozy pana profesora. A kiedy powiedział, że zabieg jest tylko teoretycznie prosty, ale się go podejmie napięcie pękło, i wstyd się przyznać, popłynęły mi łzy. Dwa miesiące później zespół profesora Jastrzębskiego przeprowadził ablację. Ablację 3D, bez znieczulenia i jak dotąd ze wspaniałym efektem. Precyzja zabiegu, jego delikatność była dla mnie, doświadczonego już przed jedną dość nieprzyjemną ablację, czymś zupełnie niepojętym. Zabieg bez znieczulenia był mniej bolesny, niż poprzedni z dożylnie podanym fentanylem. Proszę Państwa. Są lekarze rzemieślnicy, niekiedy wspaniali fachowcy, ale są też lekarze obdarzeni bożą iskrą, którzy rodzą się z tym "czymś". I moim zdaniem, profesor Jastrzębski jest takim lekarzem. Czapki z głów.
  • Teresa W.
   Miałam wykonaną ablację. Był to już drugi mój zabieg spowodowany napadowym migotaniem przesiąków. Jestem miesiąc po i jak na razie (odpukać) czuję się bardzo dobrze. Prof. Jastrzębski jest wielkim profesjonalistom wykonującym bardzo dokładnie swoją pracę, a przy tym bardzo ciepłym człowiekiem, któremu zależy na swoich pajetach. POLECAM
  • Magda kołodZiejczyk
   Rewelacja .wlasnie dziś wróciłam z zabiegu z Rzeszowa . Dr Marek przeprowadził mi ablacja która trwała ponad 2 godziny i od razu czuje się lepiej . Cudowny człowiek ,wie co robi . Stanowczy ;) Panikowałam jak i się bałam bardzo ale nie potrzebie , wszystko skończyło się dobrze . Dziękuje mu bardZo ,od razu czuje ulgę ;)
  • Mateusz
   Byłem po 3 zapaleniach mięśnia sercowego, przyjechałem do doktora z Podkarpacia gdzie inni lekarze przekreślili moja karierę sportową. W wielkim skrócie i pisząc podwórkowym językiem -> Pan doktor pomógł mi zapobiegać nawrotom choroby, wytłumaczył na czym ona polega i pomógł wrócić do sportu ! dziękuje bardzo ! polecam
  • barbara g.
   20 sierpnia 2016r . przeszłam ablację RF typowego trzepotania przedsionków zabieg przeprowadził dr Marek Jastrzębski w Rzeszowie. Minęło już trzy miesiące i czuje się bardzo dobrze, stan mojego serca znacząco się poprawił, nie mam żadnych pobudzeń trzepotania . Jeżeli ktoś szuka dobrego kardiologa to szczerze polecam dr Jastrzębskiego. Doskonale leczy i bezbłędnie diagnozuje chorobę. Dla pacjęta jest bardzo opiekuńczy , sympatyczny i szczery, lepszego profesjonalnego fachowca nie znajdziecie, szczerze polecam.
  • Wdzięczna pacjentka
   Jestem świeżo po skutecznej ablacji wykonanej przez Dr n.med. Marka Jastrzębskiego w I Klinice Kardiologii i Elektrokardiologii Interwencyjnej oraz Nadciśnienia Tętniczego UJ CM zabieg przebiegł szybko (ok. 1,5h), sprawnie, z niewielkim bólem (2/10), wszystko przebiegło bardzo profesjonalnie. Wcześniej byłam dwukrotnie w inny warszawskim ośrodku - gdzie każdy zabieg trwał 4 godziny, był bardzo bolesny (liczne aplikacje) i nie skuteczny, ponadto uszkodzone łącze przedsionkowo-komorowe. Po zabiegach czułam się źle – bardzo liczne skurcze dodatkowe, częste napadowe częstoskurcze. Jakoś życia po tych dwóch ablacjach w Warszawie była dużo gorsza niż przed zabiegami. Na szczęście skonsultowałam się z Doc. Jastrzębskim, który jest wybitnym specjalistą w swojej dziedzinie z bardzo profesjonalnym podejściem do pacjenta. Zabieg wykonany przez Doc. Marka Jastrzębskiego przebieg szybko, sprawnie i był skuteczny. Teraz jestem niesamowicie szczęśliwa, czuję się bardzo dobrze, nie mam żadnych skurczów dodatkowych, ani częstoskurczów. Planuję aktywność fizyczną (nurkowanie, pływanie, bieganie, jazda na rowerze) wszystko co od roku musiałam wyeliminować, ponieważ pojawiały się częstoskurcze. Ponadto mogę spokojnie, bez obaw o napady częstoskurczów wrócić do pracy, dyżurować i zdobywać doświadczenie lecząc pacjentów, bo też jestem lekarzem. Jako pacjent i lekarz gorąco polecam ablację u Dr n. med. Marka Jastrzębskiego w I Klinice Kardiologii I Elektrokardiologii Interwencyjnej oraz Nadciśnienia Tętniczego UJ CM. Piszę to, żeby wszyscy inni pacjenci z arytmią, którzy szukają wybitnego specjalisty w dziedzinie elektrokardiologii wiedzieli do kogo mają się kierować i żeby nie musieli tułać się i przechodzić przez męczarnie w innych ośrodkach tak jak było to w moim przypadku. Lepszego miejsca i bardziej profesjonalnego specjalisty nie znajdziecie. Bardzo dziękuję i składam wyrazy uznania Doc. Markowi Jastrzębskiemu i jego zespołowi za wyleczenie mojej arytmii i przywrócenie dobrej jakości życia. Jestem niesamowicie wdzięczna.