×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

dr n. med. Marek Kornet

Specjalizacja

 • Chirurgia dziecięca

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Marta Zabrocka
   Najlepszy lekarz jakiego do tej pory spotkałam, cudowne podejście do dzieci, mój synek bardzo bał się wizyty, wystarczyło kilka minut a dr. Kornet złapał z nim świetny kontakt, od tej pory moje dziecko chętnie chodzi na wizyty kontrolne do doktora :) Opieka po operacji, jak i sam zabieg jest świetna, dr. Kornet bardzo szczegółowo opowiada co ma zamiar zrobić i odpowiada na wszystkie pytania, oby jak najwięcej takich lekarzy jak Pan! Bardzo dziękuję doktorze, jest Pan najlepszy!!! Polecam wszystkim, którzy szukają świetnego chirurga dziecięcego.
  • Iwona
   Slowo dziękuję to za mało w stosunku do tego co zrobił dr. Kornet. To już 20 lat minęło kiedy moj syn urodził się z wytrzewieniem we wloclawskim szpitalu ... Trafilismy di bydgoskiego Biziela a tam na tego wspanialego lekarza, który sprawil że stał się cud. Michal ma dziś 20 lat i ma sie dobrze! Dziękuję doktorze. Iwona
  • Gotowalska
   Bardzo dobry lekarz, przyjazny dzieciom. Bardzo pomocny, odpowiada na wszystkie pytania. Życzliwy, widac ze pracuje z dziecmi z przyjemnoscia, z checia, i oddaniem.