×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

lek. med. Marek Zieliński

Specjalizacja

 • Choroby wewnętrzne
 • Kardiologia

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

  • Szczepan Pietrzak
   Wyrazy wdzięczności oraz ogromne podziekowania za uratowanie mojego serca. Polecam Pana doktora Zielińskiego całym swoim naprawionym sercem.
  • AndrzejK
   Nie mam słów uznania i dozgonnej wdzięczności dla tego człowieka jako człowieka a w tym momencie wspaniałemu lekarzowi kardiologowi, który wraz z zespołem kaliskich kardiologów uratował mojego tatę, to miało się nigdy nie zdarzyć a jednak......
  • Marek Kornacki
   Panie Doktorze ogromne podziękowanie dla Pana a także dla Pana Andzeja Fica i Pani Agaty Serwacińskiej.Jestem po wymianie stymulatora serca / 5-dni po/,od 8-lat żyję ze stymulatorem w pełnj normalnie,mając 70 lat mogę wędrować bez problemów po polskich górach.Ogromne,ogromne dziękuję.
  • Kamila I Tadeusz Krytowscy
   Szanowny Panie Doktorze. Serdecznie dziękuje za troskę jaką objął Pan mojego męża Tadeusza Krytowskiego, który miał zabieg wymiany kardiowertera serca. Jesteśmy zbudowani Pana postawą jako człowieka i pełni uznania dla profesjonalizmu jaki Pan prezentuje. Życzymy Panu wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze i zapewniamy ,że zawsze będziemy modlić się w Pana intencji.
  • Janina Francke
   Serdeczne podziękowania dla Pana Doktora za uratowanie życia w sytuacji gdy zostałam już wypisana że szpitala gdzie nie chciano mnie operować. Pan Doktor Zieliński wykazał się osobistym zaangażowaniem zainteresowaniem i troską niespotykana u innych lekarzy. To wspaniały i dobry człowiek oraz najbardziej kompetentny doktor jakiego poznałam w życiu. Dziękuję!
  • Adam Nowaczyk
   Chciałbym złożyć Panu Doktorowi jak i całemu Zespołowi Oddziału Kardiologicznego w Kaliszu Ogromne Podziękowanie za troskliwą i profesjonalną opiekę medyczną, życzliwość, ciepłe słowa i nieustający uśmiech oraz danie mojej mamie szansy na powrót do normalnego życia za wszczepienie kardiowertera, dzięki Panu i całemu wspaniałemu zespołowi moja mama żyje i może cieszyć się życiem bardzo Wszystkim dziękuje z Oddziału Kardiologicznego w Kaliszu.