×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

dr n. med. Mariusz Bella

Specjalizacja

 • Chirurgia ogólna

Informacje i kontakty

Studia
1988–1994 Wojskowa Akademia Medyczna w Łodzi
Kontakt
 • telefon: 523743576

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Izabela Antczak Kozłowska
   Witam serdecznie, ośmieliłam się ukraść Panu Pana cenny czas, żeby na chwile zatrzymał się Pan i przeczytał te kilka słów. Moja teściowa nie miała łatwego życia, życie ją nie rozpieszczało, było ciężko oraz trudno, a następstwem tych zdarzeń był zawał rozległy który przeszła i śpiączka farmakologiczna, w która musieli wprowadzić ją lekarze, z obawy powikłań jakie występują w tym przypadku. Na szczęście, udało się, wrociła z dalekiej drogi i znów była tą Basią, którą znam. w Boga nie wierze, ale w lekarzy- wierze, takich jak Pan. Panie Mariuszu, których zostało bardzo niewiele, którzy wierzą, w to co robią. Dla których nie liczy się rozmiar portfela, tylko ludzkie życie. Pana ambicja, wytrwałość i przekonanie że nawet najgorszy przypadek choroby nie może być przekreślony. Dziękuje za Pana ludzką twarz w ciele specjalisty, jestem dumna ze oprócz doktora Zagierskiego i doktora Zająca którzy pomogli mi z moim kręgosłupem i licznymi złamaniami jest fachowiec, wyższej rangi. Dziękuje mistrzu. Takie chwile są bezcenne- Wnuczka i Synowa Barbary Kozłowskiej z Grudziądza. Dziękujemy.
  • Xxx
   Moja mama po operacji która przeprowadził Pan doktor z całego serca dziękuję za szybką diagnostykę i natychmiastowe działanie dziękować Bogu że są jeszcze lekarze z pasją zaangażowaniem i ludzkim podejściem jestem Panu dozgonnie wdzięczny i na koniec jeszcze znana maksyma jeżeli ktoś uratował jedno życie to tak jakby uratował cały swiat
  • Hanna Linda -Zielinska
   7 lat temu pan doktor Mariusz Bella operowal mnie na onkologii w Bydgoszczy -Fordon rewelacyjny lekarz polecam
  • Beata zalewska
   Tata miał operacje w klinice chirurg operujący tatę porostu spiepszył a pan doktor Bell a doprowadził tatę do normalności szacun dla doktora Córka pana Ryszarda Lewandowskiego
  • Ewa Kwa
   Panie doktorze moja mama był operowana przez Pana , pełen profesjonalizm dogląd pacjeta!!! pierwsza klasa ... kiedy mozliwa wizta u doktora?
  • Ewa pniewska
   Panie doktorze bardzo dziękuję za udaną operację polecam pana wszystkim pacjentom i jeszcze raz serdecznie dziękuję
  • Jerzy B. Jastrowie
   Składam serdeczne podziękowanie za umiejętność podejmowania trafnych decyzji, za operację, za dobre słowo, za każde spojrzenie w trudnych chwilach - jestem Panie Doktorze ogomnie wdzięczny za powrót do zdrowa - DZIĘKUJE.
  • Małgorzata Kalamarska
   Serdeczne podziękowania za opiekę na oddziale i wielką życzliwość składa wdzięczna pacjentka.Polecam bardzo gorąco wszystkim innym pacjentom.Zapewniam że spotka was wielka życzliwość i fachowa pomoc.