×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

dr n.med. Mariusz Wesecki

Specjalizacja

 • Chirurgia ogólna
 • Chirurgia onkologiczna

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

  • Z. Janusz
   Serdecznie dziękuję za prowadzenie mnie do operacji mastektomii i po niej, za życzliwość i cierpliwość. Odwdzięczam się modlitwą aby zawsze miał Pan nad dr. Mariuszem Weseckim pieczę i posługiwał się jego rękami dla ratowania wielu kobiet które przechodzą przez te ciężkie chwile związane z rakiem piersi .
  • Małgorzata
   Zachorowałam na bardzo agresywnego raka w marcu, gdy wybuchła pandemia. miałam 38 st. temperatury. wszystkie drzwi do leczenia zamknięte. 1,5 miesiąca błagania o pomoc. I nagle cud - zupełnie nieznany mi lekarz pan dr Wesecki skonsultował mnie przez Internet. Zupełnie bezinteresownie pomógł. 8 kwietnia rozpoczęłam bardzo ciężką walkę o życie. Nigdy mu tego nie zapomnę Gdy jeżdżę na chemię wielu pacjentów mówi o nim bardzo dobrze DZIĘKUJĘ!
  • Teresa S. Przemyśl
   "Sa ludzie jak Anioly przychodza wtedy gdy, samotny za swym stolem, przelykasz ciche lzy. I tylko jednym gestem noc zamieniaja w dzien i czujesz ze znow jestes... Nadzieje przyniosly Ci". Te slowa piosenki sa o Panu dr n.med. Mariuszu Weseckim, ktory 17.04.2020r. operowal mnie w Brzozowie. Panie Doktorze jest Pan Czlowiekiem-Aniolem! Polecam Pana z całego serca i bardzo dziekuje za wszystko!
  • Wojciech
   Wyrazam serdeczne słowa podziekowanie dr Mariuszowi Weseckiemu u którego telefonicznie konsultowałem żonę chora onkologicznie..Była leczona w innym szpitalu.Przede wszystkim bezplatnie udzielił porady i mial cierpliwośc do sluchania Przesłalem tez wyniki na tel za pozwoleniem.To sie dzis nie często zdarza.Dr Wesecki to profesjonalista, ale przede wszystkim Człowiek. Lekarz z empatią Ta cecha unikatowa w tym zawodzie. Wszystkim polecam bardzo chirurga onkologia z Brzozowa dr Weseckiego. Lekarzy dużo o Człowieka trudno..Wojciech
  • W.Sawicz
   Szanowny Panie Doktorze!W małych rzeczach odnajdujemy szczęście. W pięknej muzyce szukamy chwili spokoju W cudownym obrazie odkrywamy inspiracje W słowach wiersza poszukujemy natchnienia. A dobra,ciepła i życzliwości w sercach ludzi zwłaszcza wtedy gdy choroba z dnia na dzień sie odezwie.Do tego profesjonalizm Pana ILiga. Moja teściowa Teresa to wszystko otrzymałam od Pana w pakiecie z empatia. Dziękuję. Pamietamy o Panu każdego dnia rodzinnie z modlitwą i życzliwością pacjentki i mojej mamy,która posredniczyla na trudnym etapie-początku choroby.Jeszcze zabieg w Pana ręce.Pozdrawiamy z szczegolnymi uklonami i wdziecznością.Synowa Wiktoria Sawicz