×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

lekarz Michał Brożyna

Specjalizacja

  • Pediatria
  • Kardiologia dziecięca
  • Neonatologia

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

(właściciel)

  • Zientary-Malewskiej 21, 10-305, Olsztyn

Informacje i kontakty

Zainteresowania zawodowe
PRZED PRZYJŚCIEM DO GABINETU PROSZĘ ZERKNĄĆ NA MOJĄ STRONKĘ
www.kardiologdzieciecy.info
łatwiej będzie trafić ;)
Witam,
Nazywam się Michał Brożyna. Jestem specjalistą pediatrii i kardiologii dziecięcej. W 2001 roku ukończyłem Akademię Medyczną w Białymstoku. Po stażu podyplomowym w Szpitalu Miejskim w Olsztynie w roku 2008, ukończyłem specjalizację z pediatrii w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym. Równocześnie przez 5 lat zdobywałem doświadczenie w pracy z dziećmi i ich rodzicami w ambulatorium pediatrycznym. W tym czasie zainteresowały mnie problemy kardiologiczne małych pacjentów. Starałem się im pomagać pracując na Oddziałach i w Poradni Kardiologicznej Szpitala Dziecięcego w Olsztynie. W 2013 roku ukończyłem specjalizację z kardiologii dziecięcej w Klinice Pediatrii i Kardiologii Dziecięcej Uniwersytetu Warszawskiego.
Chcąc wykorzystać swoje doświadczenie z zakresu kardiologii w leczeniu najmniejszych pacjentów, podjąłem pracę na Oddziale Noworodkowym i Intensywnej Terapii Noworodka Szpitala Wojewódzkiego w Olsztynie.
Biorę udział w wielu konferencjach i szkoleniach podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe.
Stawiam sobie nowe wyzwania. Każdego pacjenta traktuję indywidualnie. Zdając sobie sprawę, że choroba dziecka dotyka również jego najbliższych, staram się rozwiewać obawy odpowiadając na wszystkie pytania.
Zapraszam do mojego gabinetu.
I nie bójcie się pytać :)
Inne informacje
Choroby okresu noworodkowego niemowląt, dzieci małych i tych większych :)słowa kluczowe:szmer nad sercem,szmer serca,szmer na sercu,arytmia,ból serca,wada serca,wrodzona wada serca,drożny otwór owalny,wada serca ASD,wada serca VSD,wada serca TGA,wada serca AVSD,kłucie w sercu,ból w klatce piersiowej,zaburzenia rytmu serca,arytmia serca,arytmia zatokowa,arytmia komorowa ,arytmia przedsionkowa,częstoskurcz komorowy,częstoskurcz nadkomorowy,częstoskurcz u dzieci ,leczenie częstoskurczu,omdlenia u dzieci,omdlenia wazowagalne,zasłabnięcia,pobudzenia dodatkowe,zespół wydłużonego QT,blok serca,
Konsultacja pediatryczna i kardiologiczna
Kontakt
  • e-mail: michal.brozyna@echo.olsztyn.pl
  • telefon: 690309673 (w godz. do 20 w dni powszednie)
  • strona www: echo.olsztyn.pl
  • strona www: kardiologdzieciecy.info

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.