×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Michał Wróbel

Specjalizacja

 • Urologia

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Tomasz
   Lekarz pełen empatii i życzliwości a przy tym naprawdę bardzo dobry specjalista. Z moim (co prawda okazało się tylko podejrzeniem) nowotworem relacja była naprawdę bardzo szybka i profesjonalna. O ile tego należy się spodziewać- to już ludzkie podejście do pacjenta nie jest tak często spotykane. Podobne wyrazy szacunku dla całego oddziału urologicznego włącznie z jego młodą kadrą. Mam niemile porównanie z innym szpitalem poza Wrocławiem - stad polecam wybrać tą placówkę w razie konieczności. Szkoda tylko, że łyżką dziegciu okazała się obsluga kontrolna Pani doktor w poradni - no cóż - Świat nie jest idealny.
  • Izabela S.
   Niesamowity lekarz, jako jedyny we Wroclawiu uporal sie z moim problemem - wlasciwie postawil diagnozę i rozpoczął skuteczna terapię. Jestem przeogromnie wdzięczna, bo po ponad roku zmagan i wizyt u roznych specjalistow, Doktor Wróbel wyleczyl mnie na dobre. Bardzo wszystkim polecam, jedyny taki specjalista we Wroclawiu!