×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Dr n. med Piotr Krawczyk

Specjalizacja

 • Choroby zakaźne

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

(Kierownik Centralnej Zakaźnej Izby Przyję)

 • SOWIŃSKIEGO 27, 99-300, KUTNO
  • tel.: +48242542606 +48509800481
  • e-mail: nzoz@medicuskutno.pl medicuskutno.pl@gmail.com
  • www: www.medicuskutno.pl
  • NZOZ Medicus - rejestracja
  • tel.: +48509800471
  • Stomatologia lek. stom. Agata Dąbroś

Informacje i kontakty

Kontakt
 • e-mail: piotr.krawczyk@poczta.fm
 • telefon: 728 993 607

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Mama
   Z całego serca ❤️ polecam Pana doktora. Człowiek o wielkim sercu,z ogromnym poczuciem humoru. Mając problemy z synem, zadzwoniłam chcąc umówić się najszybciej jak to możliwe na wizytę, opowiadając zaistniałą sytuację. Pan doktor poprosił o przesłanie wyników badań. Oddzwonił, instruując co dalej zrobić i zaprosić do siebie do szpitala na izbę przyjęć dnia następnego. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu, pełen empatii, życzliwości,profesjonalizmu, ciepła i niesamowitego poczucia humoru. Brak mi słów by wyrazić wdzięczność dla Pana doktora 😊 Polecam z czystym sumieniem każdemu. Gdyby każdy z lekarzy brał przykład z Pana doktora, to leczenie wyglądało by zupełnie inaczej. Jeszcze raz z całego serca dziękuję ❤️❤️
  • Aneta W.
   Nawet nie wiem jak zacząć. Nigdy w życiu nie spotkałam tak empatycznego lekarza. Wybrałam numer telefonu zamieszczony pod Kontakt myśląc, ze umówię się na wizytę.. odebrał sam pan Doktor i udzielił mi wszelkich informacji.. poprosił o przesłanie badań i je zinterpretował. Dodam, ze jestem kobieta w 34 tygodniu ciąży i miałam kontakt z osobą chorą na różyczkę.. wciąż nie mogę wyjść z podziwu dla wielkiego serca i podejścia do pacjenta pana Doktora. Z całym przekonaniem polecam tego lekarza. Pan dr Krawczyk jest ideałem jeśli chodzi o profesjonalne i ludzkie podejście do pacjenta. Jest specjalistą jedynym w swoim rodzaju. Zawsze i wszędzie będę polecać Pana Panie doktorze. Dziękuję w imieniu swoim i mojej córeczki ❤️❤️❤️
  • Pacjent
   Andrzej z Płocka Chorowałem wiele lat. chodziłem po różnych lekarzach, robiłem wiele badań z krwi ,gastroskopii, kolonoskopii. Wydałem mnóstwo pieniędzy. Jeden z lekarzy chciał mnie nawet "kroić", mówiąc krótko by nie opisywać szczegółów. Trafiłem w końcu po wielu poszukiwaniach na tego lekarza. Chwilę porozmawialiśmy, przejrzał badania, przepisał leki i okazało się że postawił właściwą diagnozę. Ogromny szacunek i wielkie wyrazy uznania dla tego Pana. Przede wszystkim bardzo przyjemny, ciepły, "ludzkie podejście do pacjenta" , czego wielu lekarzom brakuje. Nie każdy potrafi uczyć i nie każdy potrafi leczyć pomimo ukończenia uczelni. Dziękuję z całego serca. Powodzenia i sukcesów życzę. Do dziś jestem zdrowy a minęło już 5 lat. Chorowałem 6 lat.
  • Henryk Gabiński
   Bardzo pomocny lekarz, traktuje z szacunkiem pacjenta, poza przepisaniem lekarstw udziela praktycznych rad jak radzić sobie z chorobą a to bardzo pożądana cecha , nie dołuje pacjenta a wręcz przeciwnie jest życzliwy i z poczuciem humoru a przede wszystkim potrafi postawić właściwą diagnozę i wyleczyć. Pozdrawiam Pana doktora. Pacjent z 2018 roku.
  • Sylwia
   Bardzo dziękuję Panu doktorowi za fachową pomoc w leczeniu i wykluczenie choroby, ktorej diagnozę miałam poprawioną u innego specjalisty. Bardzo pomogło rozwiać wszystkie obawy i czekać na przyjście na świat mojej córeczki. Jeszcze raz bardzo dziękuję i życzę sukcesów w życiu zawodowym. Serdecznie polecam, bardzo dobry specjalista.
  • Mariusz.B z Kutna
   Bardzo pomocny.Super człowiek.Bardzo dobry specjalista.Najlepszy lekarz jakiego znam.Bardzo dziękuję.Polecam
  • Dorota K.
   Bardzo pomocny człowiek.Dobry ,kompetentny lekarz.Ma też poczucie humoru,którego czasem brakuje niektórym lekarzom.Polecam serdecznie.
  • P.B.
   Mega profesjonalny Doktor ! Bardzo polecam i dziękuje !
  • Mariusz
   Bardzo chciałem podziękować lekarzowi za pomoc i wsparcie.Bardzo bardzo polecam.Super kontakt z pacjentem jak i profesjonalizm.Dziekuje
  • Jolanta Jabłczyńska
   Witam. Miałałam przewlkekłe zapalenie migdałków. Leczyłam się u wielu laryngologów w tym u profesorów. Ciągle miałam zmieniane antybiotyki, które nic mi nie pomagały. Ból ciagle się utrzymywał i było coraz gożej. Do doktora zostałam skieorwana przez swojego lekrza interniste z Luxmedu. Wysatrczyło 10 minut rozmowy i zmiana rozpoznania (refluks zólciowy). Leki pomogły w ciągu kilku dni.
  • Helena Winiecka
   Witam wszystkich,którzy trafią na tą strone.Chorowalam 2 lata na wrzody żołądka,reflux,drażliwe jelito,biegunki bóle traciłam na wadze.Miałam 5 gastroskopii i nikt nie umiał mi pomóc to była meczarnia.Trafiłam do pana dr.Krawczyka,który przyjmuje pacjętów w Kutnie.leczył mnie 2 lata i obecnie jestem zdrowa i szczęśliwa.Polecam pana dr.Piotra Krawczyka wszystkim. Z uśmiechem wita pacjętow,wysyła na badania kontrolne.Obecnie po ostatniej wizycie mam odstawione leki i jestem zadowolona i pan doktor też,bo jestem wyleczona.Uważam że pan doktor szybko stawia diagnozę i leczy skutecznie.Jeszcze raz bardzo dziękuję dobrze sie czuje.pacjetka.