×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Piotr Olejniczak

Specjalizacja

 • Chirurgia ogólna

Informacje i kontakty

Studia
Wojskowa Akademia Medyczna w Łodzi
Zainteresowania zawodowe
Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Od 1996 roku związany ze 110 Szpitalem Wojskowy z Przychodnią (obecnie Elbląski Szpital Specjalistyczny z Przychodnia) gdzie pracuje do dnia dzisiejszego, jako starszy asystent.

Doświadczenie zawodowe zdobywał w renomowanych ośrodkach szkoleniowych naszego kraju zajmujących się leczeniem niewydolności żylnej w tym operacyjnego i nieoperacyjnego leczenia żylaków kończyn dolnych i guzków krwawniczych odbytu, owrzodzeń, trudno gojących się ran, liposukcji. Ukończył kursy z zakresu diagnostyki ultrasonograficznego badania naczyń.
Inne informacje
Piotr Olejniczak

Flebologia, chirurgia ogólna
Tel: +48 601–917-913

Rejestracja
Tel.: +48 601–917-913

E-mail: lekarz@chirurgia-elblag.pl
Kontakt

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

  • Romuald
   Wspanialy chirurg i lekarz, dzieki za pomoc..Zeby nie pan to pewnie nigdy bym sie nie zdecydowal na operacje. Polecam wszystkim.
  • ania
   bardzo bardzo dziekuje za zaangazowanie i troske jaka mnie pan doktor otoczyl zeby nie pan to az strach pomyslec co mogloby sie stac .Jest pan najlepszym lekarzem jakiego moglam sobie wymarzyc :)pozdrawiam