×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lek. med. Przemysław Ciepiela

Specjalizacja

 • Chirurgia ogólna

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Maciej
   Lekarz z ogromną wiedzą i umiejętnościami. Zajmuje się pacjentem z pełnym zaangażowaniem, a przy tym traktuje go z pełnym szacunkiem i wyrozumiałością. Z całego serca pragnę podziękować za udaną operację, dzięki której dostałem szansę wyzdrowienia. Świadomość, że jestem w tak dobrych rękach miała dla mnie ogromne znaczenie i wsparcie. Życzę Panu Doktorowi wielu sukcesów w życiu prywatnym jak i zawodowym. Z wyrazami szacunku wdzięczny pacjent z Sandomierza.
  • JAREK
   POLECAM PANA DOKTORA. WSZYSTKO SZCZEGÓŁOWO TŁUMACZY W SPOSÓB ZROZUMIAŁY DLA PACJENTA. WYKAZUJE PROFESJONALNE I LUDZKIE PODEJŚCIE DO PACJENTA. LEKARZ Z POWOŁANIA. POLECAM
  • BEATA
   dziękuję PANU DOKTOROWI ZA WSPARCIE I OPIEKĘ W 2003 ROKU DO DZIŚ WSPOMINAM TAMTEN TRUDNY CZAS TROSKĘ I WSPARCIE KTÓRE BYŁY RÓWNIE WAŻNE JAK CHEMIA I NAŚWIETLANIA. PRZYJACIÓŁ POZNAJE SIĘ W BIEDZIE. TRZYMAM KCIUKI I ŻYCZĘ SUKCESÓW PRACY I W ŻYCIU.