×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Dr n. med. Przemysław Witek

Specjalizacja

 • Choroby wewnętrzne
 • Diabetologia

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

Informacje i kontakty

Inne informacje
Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska. Centermed Kraków, ul. Łazarza 14

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Barbara Dworzecka
   Panie Doktorze P. Witek Dziękuję za dotychczasową poradę w szpitalu dla mojej 86 letniej mamy która leży na Pana wydziale dla cukrzyków, pani Emilia Dworzecka. Moja mama będąc w szpitalu dostała zapalenia płuc od zimnej wody w szpitalnych kranach, a dzisiaj stwerono, że i Covid nagle się objawił. Proszę zastosować antybiotyk przez kroplówkę i zadbać odpowiednio o komfortowy pobyt w szpitalu mojej matki z tymi teraz nie planowanymi chorobami. Moja matka dostała się do szpitala ze względu na wysokie cukry w krwi i uzyskaniem porady lekarskiej przy obserwacji tych dolegliwości cukrzycowych. W domu nie przechodziła żadnego Covidu czy też zapalenia płuc. Szpital w tej chwili jest zakażony Covidam. Proszę podjąć odpowiednie działanie ochrony pacjentów a szczególności panią Dworzecka Gillert.
  • Kinga z Libiąża
   Dr z ogromną wiedzą. Bardzo życzliwy, miły. Na wizycie poświęca Każdemu pacjentowi tyle czasu ile potrzeba. Nie ma chyba takiego pytania, na które by nie potrafił odpowiedzieć. Wszystko konkretnie wytłumaczy. Polecam dr Witka z całego serca - GODNY POLECENIA!
  • Mariusz G
   Bardzo miły i uprzejmy lekarz . Wizyta trwała godzinę i był przeprowadzony cały wywiad . Miło i profesjonalnie . Polecam Pana Doktora w 100 % .
  • Joanna Świerk
   Przebywałam na Oddziale Klinicznym Kliniki Chorób Metabolicznych. Opiekował się mną Dr Przemysław Witek wspaniały i godny polecenia lekarz. Pan doktor ma ogromną wiedzę i podchodzi do każdego pacjenta z ogromną życzliwością i otwartością. Szczególnie cenne jest profesjonalne podejście Pana doktora do pacjenta oraz chęć dotarcia do przyczyny jego choroby. Dziękuję serdecznie i pozdrawiam