×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

dr n. med. Radosław Gocoł

Specjalizacja

 • Kardiochirurgia

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Mirosława Sajdak - córka Stanisława Głowackiego
   Pan dr Radosław Gocoł w 2016 r podjął się operacji wszczepienia bajpasów mojemu ojcu - wtedy 86-letniemu pacjentowi. Było ciężko, ale takiej opieki jaką mój ojciec otrzymał od Pana Doktora to NIGDZIE nie doświadczyłam. To tak, jakby wspaniały wnuk zajmował się swoim dziadkiem! Dziękuję z całego serca Panie Doktorze, mój tato do dziś cieszy się dobrym zdrowiem i każdym dniem.
  • Danuta Brychcy
   Panie Doktorze !:)Dziękuję Jest Pan Wielki:)Dziękuję już od 6 lat:)Miałam szczęscie spotkać Pana w swoim życiu Zyczę abyście Państwo spotykali w swoich chorobach Takiego Cudnego Pana Doktora jakim jest P.Dr Radosław Gocoł Pozdrawiam :)Doktorze
  • Renata Biegus
   PANIE DOKTORZE,pragnę podziękować z całego serca za udaną operację.Brat wraca do zdrowia.Jest Pan niesamowity,stenoza,wymiana zastawki i tętniak aorty.Życzę wiele sukcesów.Jeżeli anioły istnieją,to Pan jest jednym z nich.Ogromny szacunek dla całego zespołu.Renata Kopeć Biegus.
  • Krawczykowie
   Serdecznie dziekujemy za operacje,zyczliwosc oraz fachowa opieke po operacji,oby takich ludzi jak Pan Doktor było wiecej-lekarzy z powolania. Rewelacyjny kontakt z lekarzem oraz fachowa opieka . Strasznie dziękujemy.
  • radny sejmiku slaskiego Marian Gajda-Zawiercie.
   Dziekuje za opieke i przeprowadzona opracje oraz zyczliwosc.Swoim postepowaniem i zachowaniem może być Pan Doktorze przykładem do naśladowania dla wielu lekarzy.
  • Elżbieta z Dąbrowy Górniczej
   Serdecznie dziękuję za przeprowadzoną 27 grudnia operację mojego taty (rozwarstwiona aorta) oraz za cierpliwość, takt i życzliwość z jaką nas pan traktował.