×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Robert Hojden

Specjalizacja

 • Otorynolaryngologia

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

  • Rodzina Pawlakow
   Dziekujemy dr.Hojden za profesjonalizm i spokój dzieki czemu wycięcie migdalkow odbylo sie bezboleśnie i bezstresowo.
  • Rodzice
   Dziękujemy za troskliwą i profesjonalną opiekę medyczną, życzliwość, ciepłe słowa i nieustający uśmiech oraz bezgraniczną dobroć. Dzięki takim lekarzom, profesjonalistom, a przede wszystkim ludziom wielkiego serca – my rodzice możemy czuć się bezpiecznie. Życzymy Panu jak najwięcej sukcesów i zadowolenia z pracy. Rodzice Stefanka
  • Monika Stypułkowska
   Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Doktora. Podjął bardzo dobrą decyzję o usunięciu migdałka u mojego 3 letniego synka. "Przy okazji" zostało podcięte mu wędzidełko podjęzykowe. Zabieg przeprowadzony bardzo szybko w asyście miłych pielęgniarek i bardzo sympatycznej Pani anestezjolog. Po godzinie synek już czuł się dobrze i wkrótce wyszliśmy do domu. Nie było żadnych powikłań. Praktycznie z dnia na dzień można było zauważyć poprawę w oddychaniu u synka, zniknęły bezdechy, choć Pan Doktor mówił, że na efekt trzeba będzie poczekać. Warto wykonać ten zabieg w Centrum Medycznym Larsen , zaoszczędza to stresu dziecku i rodzicom i dziecko jest pod dobrą opieką. Pan Doktor jest praktycznie cały czas pod telefonem, sam oddzwania. Na wizytach poświęcona jest wystarczająca ilość czasu, dziecko dokładnie przebadane.
  • Anna Brzozowska
   Znakomity lekarz - świetny diagnosta, realne ucieleśnienie etosu lekarza. Zawdzięczam mu zdrowie i sprawność mojej córki, przewlekle cierpiącej na przerost migdałka gardłowego i wysiękowe zapalenie uszu (które skrupulatnie badał i zlecił właściwy, skuteczny zabieg). Jego reklamą są profesjonalizm, kompetencja oraz niezwykła skromność, cierpliwość (zwłaszcza do małych pacjentów) i empatia, nie potrzebuje innej - medialnej. Jesteśmy wdzięczni Panu Doktorowi, który po prostu jest najlepszy. Anna Brzozowska, mama Kasi.
  • zła pacjentka
   Drogi lekarzu!! Bardzo mnie zawiodłeś swą złą diagnozą. Dzięki Bogu zanim dałam dziecko do zabiegu na wycięcie migdałów i dreny do uszu udało mi się przebadać dziecko u innego lekarza dzięki czemu uniknęłam kosztownych zabiegów w równie beznadziejnej klinice Larsen a co za tym idzie bezpodstawne okaleczenie dzieciaka.
  • Mała Julka z Mamą
   Szybko,bezboleśnie i bezstresowo i oczywiście trafna diagnoza. Dr. Hojden to wspaniały specjalista w swojej dziedzinie . Gorąco polecam i dziękujemy bardzo :)