×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Robert Muszyński

Specjalizacja

 • Chirurgia naczyniowa

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

  • Joanna Grzyb
   To jest Anioł jedyni lekarz z miliona innych.Napiszę kilka słów-spotkałam tego człowieka kilka lat temu kiedy u mojego taty rozpoznano tętniaka aorty... tato był w kontroli co pół roku potem co 3 miesiące u dr Muszynskiego.Zawsze profesjonalny, miły i z dużą empatią.Nigdy nas nie zbył a chodziłam zaznaczam państwowo. Ponieważ tato miał wiele obciążeń zdrowotnych i też był starszy operacja była ostatecznością.Pamiętam jak dr powiedział - nie dam Panu zgody na wyjazd do sanatorium bo boję się tętniak powiększył się a ciśnienie skacze.Potem u tatinka jeszcze czerniak oka,oraz przewlekła niewydolność nerek.Każdy zabieg i ingerencja to wiadomo ryzyko, Tati miał wtedy 84 lata.Był lipiec, tato był pacjentem Kliniki Nefrologii SU dzień przed planowym wyjściem rozwarstwił mu się tętniak aorty i w trybie pilnym został przewieziony na CUMRIK , zaznaczam że Jego stan był krytyczny, ja poleciałam tam i ponieważ jestem położną podeszłam do biegnącego lekarza zapytać co z tatą... wtedy zobaczyłam dr Muszyńskiego który powiedział - proszę przyjść za 3 godziny nic nie powiem teraz , mam teraz operację ratującą życie.Ja wtedy- wiem Panie doktorze proszę ratować mojego tatę ... czekałam, to był straszny czas.Po godz 21 wyszedł dr i mówi-zrobiłem wszystko co mogłem, doba będzie decydująca.Tato przeżył dobę, kolejne, dializy,respirator, itd po 2 tygodniach został przeniesiony na Oiom na ulicę Sniadeckich i tam dzięki Pani dr Liber , Oddziałowej Kasi i całemu personelowi pi 2 miesiącach odzyskał przytomność....... Żył jeszcze 3 lata w dobrej formie! Ale wiem jedno, gdyby nie dr MUSZYŃSKI, dr LIBER-STUWCZYŃSKA,KASIA STANISŁAWSKA to nigdy ten cud by nie nastąpił,bo to był CUD! Trudny czas ale warto było Tato był najcudowniejszym człowiekiem na świecie, i warto był spotkać tych ludzi na swojej drodze..... wtedy wraca wiara w ludzi.
  • chojecki
   bardzo dobry lekarz polecam wdzieczny pacjent chojecki stanislaw
  • Barbara Kaleta
   Chetnie bym podziekowala za sama wizyte nawet,ale nie ma szans w tym roku dostac sie do p. doktora...Szkoda.....!!!!!!!!