×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

dr n. med. Stanisław Kurek

Specjalizacja

 • Chirurgia ogólna
 • Chirurgia onkologiczna

Informacje i kontakty

Dorobek naukowy
doktorat: "Rak skóry kończyn"
Inne informacje
Od ponad 30 lat pracuję jako chirurg onkolog. Obecnie zawęziłem swoją działalność- zajmuję się takimi schorzeniami jak: Rak piersi, guzki piersi, raki skóry, czerniak oraz niezłośliwe zmiany jak: tłuszczaki, kaszaki i.t.p.
Kontakt
 • telefon: 12 633 08 40 (w godz. wt., czw. 15.00-18.00)
 • telefon: 602 754 471

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Urszula Migdał
   Pan dr.S.Kurek jest cudownym człowiekiem, jego podejście do pacjenta jest tak wspaniałe , że nigdy o Nim nie zapomniałam.Po raz pierwszy byłam pacjentką dr.Kurka 10 lat temu. Teraz a dokładnie końcem 2019 znów potrzebowałam pomocy specjalisty i ten wspaniały Pan doktor pomógł mi po raz kolejny z takim samym zaangażowaniem i empatią jak przed laty. Polecam doktora Kurka z całego serca.
  • Kaja S.
   Pan Doktor jest wspaniałym lekarzem i bardzo dobrym człowiekiem! Zawsze chętnie przyjmie swoich pacjentów, a po znamieniu, nie ma nawet śladu! Polecam!
  • Małgorzata Pieńkowska
   Dzień dobry ; Przychodzi taki dzień gdzie kochająca osoba w obecności córki dowiaduje się o tej strasznej chorobie . Ja dowiedziałam się wczoraj gdyby nie Pan doktor Jego szlachetne pełne empatii podejście do drugiego człowieka nie wiem jak bym to zniosła . Wyjątkowy człowiek , wiedza oszałamiająca w tej strasznej sytuacji dawkowana umiarkowanie z meritum co dalej na końcu . Dziękuje Bogu że spotkałam Pana na Swojej drodze . Mimo że nie wiem jaką podejmie decyzję mama Panu będę wdzięczna do końca życia . Kochani jeżeli już Macie podejrzenia że coś nie tak proszę Was biegusiem do Doktora , zdiagnozuje poleci specjalistyczne badania czego te konowały z Przychodni Rejonowej nie potrafiły mamie wypisać , to są poczekalnie przejściówki do emerytury . Lepiej zapłacić czasami i mieć komfort psychiczny , dodam z własnego doświadczenia że to chyba najtańsza konsultacja w Krakowie . Życzę Doktorowi zdrówka bo to najważniejsze ; Wam też kochani zdrowia ale jak coś nie tak to Wiecie co i do Kogo ............ pozdrawiam z uszanowaniem M.P
  • Beata
   Dziękuję Dr Kurkowi jest wspanialym lekarzem , potrafi rozladowac napiecie zarówno w gabinecie jak i na sali zabiegowej doktorze lecz jak najdłużej jestes wspaniały Dziękuję Doktorze:)