×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Sylwester Gerus

Specjalizacja

 • Chirurgia dziecięca

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

 • Jedności Narodowej 47/47a/49a, 50-260, Wrocław

Informacje i kontakty

Inne informacje
W trakcie specjalizacji

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

  • Stasia
   Dziękuję, złote rączki
  • Wdzięczni pacjenci.
   Rzetelny, życzliwy, konkretny i skuteczny lekarz. Pomógł w sprawie mojej 4-letniej siostrzenicy. Nie pozostawia pacjenta w razie potrzeby, konkretny i co już rzadko się zdarza bezinteresowny. Polecam i życzę wszystkiego dobrego Panie Doktorze 😃
  • Stawowy Rafal
   Pełen profesjonalizm. Super podejście do pacjenta. Bardzo dziękujemy
  • Rodzice Nikoli Zimon
   Jeszcze raz pragniemy podziekowac za opieke nad nasza corka Nikola. Cieplo jakie bije od Doktora Sylwestra Gerusa sprawilo, ze w momencie gdy corka przewozona byla na operacje czulismy, ze jest w najlepszych rekach. Dla rodzicow, ktorzy zostali rodzicami pierwszy raz zaledwie od 2 dob, a ich dziecko potrzebuje operacji bylo koszmarem... jednak Doktor swoim podejsciem do drugiego czlowieka dal nam nadzieje. Kazda wizyta odbywa sie z atmosfera gdzie nie ma lekow zadawac pytania w kwestii zdrowia. Doktor nie zbywa pomimo obowiazkow jakie na pewno ma. Bedziemy z mezem wdzieczni do konca zycia, ze to właśnie los nas zaprowadzil do Doktora. Coreczka rosnie teraz zdrowo. Caly zespol pracujacy z Doktorem to super ludzie. Polecamy serdecznie i zyczymy wiele sukcesow dla czlowieka, ktory ratuje życie najmniejszym aniolkom !!!
  • Mama Julki Warchlewskiej
   Dziękujemy bardzo Panie doktorze za opiekę nad Julka. Dziękujemy za wszystko z całego serca, dzięki Panu Sylwestrowi nasza córeczka żyję. Pozdrawiamy serdecznie i polecamy .
  • IWONA RYŻAK mama Norberta
   Serdeczne podziękowania dla Pana Doktora Sylwestra Gerusa lekarza o wielkim sercu za opiekę nad naszym synkiem Norbertem, za wsparcie dla nas rodziców i bezinteresowną pomoc. Dziękujemy za wszystko z całego serca... Iwona i Paweł Ryżak P.S. Pan doktor to wyjątkowy człowiek... lekarz, który nie zapomniał pozostać sobą, nie udaje kogoś innego "ważnego" wysłucha, doradzi, porozmawia ... jeśli potrzebujecie Państwo prawdziwego specjalisty osoby kompetentnej i doświadczonej to polecam Pana doktora z całego serca...