×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

dr n. med. Tomasz Gach

Specjalizacja

 • Chirurgia ogólna

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Renata Baran
   Wspaniały lekarz, 8 grudnia 2021r doktor Tomasz zdiagnozował u mnie na usg nowotwór piersi, dzięki Panu 21 stycznia 2022 już byłam po operacji oszczędzającej piersi. Panie doktorze dziękuję. Pan go wykrył, a Pani doktor Zaniewska sprytnie usunęła. Jestem ogromnie wdzięczna Państwu. To najlepsi i najbardziej życzliwi specjaliści w Krakowie.
  • Natalia
   Ten wspaniały, empatyczny specjalista pomógł mi w krótkim czasie wyleczyć hemoroidy, za co jestem niezwykle wdzięczna! Dziękuję Doktorze! Wszystkie koleżanki, które skarżą mi się na ten problem odsyłam teraz do Doktora Gacha i SCM clinic!
  • sir Ryszard z Czyżyn
   Serdecznie dziękuję za profesjonalne wykonanie zabiegu usunięcia woreczka żółciowego w szpitalu Bonifratrów, wspaniały fachowiec wspaniały personel z wyrazami wdzięczności pacjent Rysiek K.
  • Magda
   Podziękowania z całego serca dla doktrora za życzliwość, zaangażowanie i poświęcenie. Darzę doktora ogromnym zaufaniem. Z wyrazami wdzięczności pacjentka Magda.
  • Wiesława Grzanka
   Szanowny Panie Doktorze Operacje lewej piersi wykonywał dr Tomasz Gach. Zdaję sobie sprawę, że było to możliwe jedynie dzięki Pana nadzwyczajnemu zaangażowaniu. Pragnę wspólnie z moją rodziną podziekować Panu z całego serca.Dziękuję również pielęgniarkom i całemu personelowi szpitala, czyli tym wszystkim osobom, które zachowywały się bardzo profesjonalnie, a jednocześnie z takim ludzkim ciepłem i życzliwością. Sama świadomość, że byłam w tak dobrych rękach, miała dla mnie ogromne znaczenie.Każda wizyta po operacji przy zmianie opatrunku należała do serecznych spotkan z lekarzem. Na szczęście trafiłam na Pana i to dzięki Pana staraniom moje obawy należą do przeszłości. Dzisiaj znowu się uśmiecham. Wdzieczna pacjentka Wiesława Grzanka
  • Jolanta Remańska
   Moja operacja odbyła się 12 listopada rano. Serdecznie dziękuję doktorowi Tomaszowi Gachowi oraz innym osobom, które się mną opiekowały. Mimo przykrej dla mnie sytuacji czułam, że jestem w dobrych rękach. Szybko odzyskuję siły. Proszę przyjąć wyrazy wdzięczności i szacunku.