×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Tomasz Olszewski

Specjalizacja

 • Ortopedia i traumatologia

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Bartłomiej Urbanowicz
   Jestem po operacji kręgosłupa lędźwiowego L5-S1. Przepuklina uciskała nerw prawej nogi i bardzo mi ja paraliżowało i nie mogłem chodzić a o spaniu zapomnieć. Dzięki Panu Dr. Tomaszowi Olszewskiemu jestem w pełni sprawny i bardzo wdzięczny za przywrócenie mnie do normalności. Pan Tomasz Olszewski wszystko na spokojnie wytłumaczył i wykonał zabieg. Ulgę poczułem już jak narkoza puściła. Bardzo ale to bardzo dziękuję i polecam serdecznie Pana Dr. Tomasza Olszewskiego.
  • Elżbieta Tarka
   Bardzo dziękuję z Panu Dr Tomaszowi za sprawne i operatywne działanie i uratowanie mojego szyjnego kręgosłupa szyjnego . Proszę o więcej- dalsze konsultacje . ....
  • Kaciuba
   Bardzo dziękuję,mąż dzięki p.dr.Tomaszowi Olszewskiemu nareszcie normalnie funkcjonuje .Lekarz bardzo konkretny wszystko wytłumaczył tak że laik rozumie o co chodzi po prostu super lekarz ,polecam !!
  • Raduszewska
   Dziękuję bardzo lekarzowi Tomasz Olszewski ma ręce które leczą po operacji obudziłam się bez bólu. Nie musiałam brać żadnych środków przeciwbólowych po prostu mnie naprawił jestem mu za to wdzięczna 😃