×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Tomasz Sobolewski

Specjalizacja

 • Neurochirurgia

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

(Lekarz)

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

  • Elżbieta Pałka z Kędzierzyna-Koźla
   Serdeczne podziekowania dla Pana Tomasza Sobolewskiego przede wszystkim za fachowość, profesjonalizm oraz empatię i szczere zainteresowanie pacjentem. Dziękuję za opiekę i życzę dalszych sukcesów.
  • Idalia z Nysy
   Serdeczne podziękowania za perfekcyjnie przeprowadzoną operację i późniejszą opiekę składa Idalia z Nysy
  • Regina M.
   Lekarz z powołania, pełen profesjonalizmu Serdeczne podziekowania dla Pana oraz całego zespolu medycznego za udaną operacje tetniaka mózgu, już po tygodniu od operacji mogłam wrocic do normalnego życia, żadnych powikłań czy skutków ubocznych zważając na fakt,iż operacja ta była przeprowadzona zaledwie po sześciu miesiącach od przebytego zawału serca! Pan przywraca wiarę w polską służbę zdrowia! DZIĘKUJĘ!oby takich lekarzy było jak najwięcej
  • Wojciech Milewski
   Lekarz wyglądem bardzo młody.Wie na pewno co robi.Mnie postawił na nogi i jestem bardzo wdzięczny i lekarzowi Sobolewski emu i całemu personelowi oddziału . Dziękuję bardzo - Wojciech Milewski
  • Elzbieta Lazurek
   Goraco polecam dr.Sobolewskiego za fachowosc,profezjonalizm i serdecznosc jaka mi okazal przed i po operacji guza mozgu.Dziekuje za ponowny dar zycia.Kolega po fachu doktora byl pod wrazeniem po przeprowadzonej(bardzo trudnej) operacji,a to juz mowi samo za siebie!!!Z calego serca dziekuje!!!
  • Rodzice Patryka-artysty
   Dziękuję, dziękuję, dziękuję i podziękowań wyrazić nie sposób za fachowość, serdeczność, opiekę nad moim synem. Uratował Pan mu życie, bo gdyby nie zręczne ręce Pana doktora to moje dziecko , by było roślinką, a dwa tygodnie po operacji już staje na nogi i jest nadzieja, że ręce będą też w miarę sprawne. CUDOTWÓRCA.