×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Tomasz Wiatr

Specjalizacja

 • Urologia

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

Informacje i kontakty

Zainteresowania zawodowe
Uroonkologia, leczenie niepłodności, chirurgia Urologiczna
Kontakt

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Katarzyna
   Katarzyna Bardzo dziękuje za podjęcie się i przeprowadzenie z wynikiem doskonałym operacji podwieszenie ruchomej nerki.(nefropekcji). Jest Pan wspaniałym, miłym, 100 procentach profesjonalnym lekarzem. Zapytał mnie Pan mnie na wizycie kontrolnej czy jestem zadowolona z operacji odpowiadam jeszcze raz tak. Jestem trzy miesiące po operacji i wrociłam do pelnej sprawności. Polecam i będę polecać Pana wszystkim. Jeszcze raz dziękuje, dziekuje.
  • Stanisław K.
   Dziękuję doktorowi Tomaszowi Wiatrowi za leczenie , opiekę medyczną, fachową opiekę lekarską, jest profesjonalistą w swym zawodzie, umie porozmawiać z pacjentem o chorobie z jaką człowiek przyszedł, jest bardzo dokładny w tym co robi, serdecznie polecam
  • Maria Żuczek
   Bardzo dziękuję za operację i opiekę oraz za dobre słowa które można usłyszeć podczas wizyty u Pana Doktora Tomasza Wiatra .Bardzo dobry fachowiec , profesjonalista - DOBRY CZŁOWIEK- serdecznie polecam .
  • Stanisław Krawczyk
   Dziękuję za dotychczasową miłą fachową opiekę zdrowotną oraz proszę poinformowanie mnie, jak obecnie istnieje możliwość dalszego leczenia Stanisław K.
  • Ryszard Więcek
   Wspaniały lekarz. Jeżeli ktoś wątpi w Polską służbę zdrowia ma do tego pełne prawo,ale spotkanie z Doktorem Tomaszem Wiatrem i Personelem Szpitala Miejskiego w Rzeszowie, powinno być wzorem do naśladowania przez inne jednostki służby zdrowia w naszym kraju. Bardzo dziękuję za pomoc i dotychczasową opiekę Szczerze polecam.
  • Jolanta Rauczyńska wraz mężem
   Dziękuję bardzo za przemiłą i bardzo fachową opiekę. Rzadko w dzisiejszych czasach znaleźć osobę i lekarza jednocześnie, dla którego liczy się przede wszystkim dobro pacjenta. Gorąco polecam innym pacjentom Pana Doktora Tomasza Wiatra.