dr n. med. Tomasz Wysokiński

Specjalizacja

 • Neurochirurgia

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

Informacje i kontakty

Inne informacje
Specjalizacja: neurotraumatologia
Kontakt
 • telefon: (32) 478 44 70

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

  • Helena cz. Cieszyn
   Jestem od 21 lat po usunięciu guza w głowie, i nie spotkałm tak wspaniałego dotchczas lekarza.SERDECZNIE DZIĘKUJĘ.
  • Anna K.
   Dziś na prawdę rzadko można spotkać takiego fachowca. I choć nikomu nie życzę, to jeśli faktycznie będzie taka potrzebna, to warto trafić w ręce specjalisty. Jestem już 2 lata po operacji i cieszę się, że trafiłam pod opiekę dr T. Wysokińskiego. Dziękuję.
  • Violetta J
   Mój "staż" pooperacyjny mówi sam za siebie, ponad 6 lat po wszczepieniu implantu DIAM przez cudowne ręce lekarza Tomasza Wysokińskiego. Zaufałam jak się okazało, najlepszemu lekarzowi w tej dziedzinie. Wszystkim cierpiącym zdecydowanie polecam Tego lekarza, wspaniały, konkretny, przemiły i co najważniejsze znakomity fachowiec.
  • Antoni T.
   Bardzo dobry lekarz.. Rzetelny, kompetentny, informujący w jasny i klarowny sposób o stanie zdrowia pacjenta, a oprócz tego opiekuńczy i sympatyczny. Jestem przeszło tydzień po operacji kręgosłupa i cieszę się , że udało mi się trafić na tak wspaniałego człowieka.Dziękuje.
  • Michał S.
   Witam. Bardzo pragnę podziękować Panu doktorowi za pomoc, czyli przeprowadzoną perację kręgosłupa. Jestem ponad rok po operacji, pracuję w kopalni-fizycznie i mogę pracować. Panie Tomaszu bardzo dziękuję.

Korzystając ze stron oraz aplikacji mobilnych Medycyny Praktycznej, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz zgodnie z polityką Medycyny Praktycznej dotyczącą plików cookies